Partnerzy portalu
Polska Izba Hotelarzy: Hotele mogą leczyć Marek Łuczyński, prezes zarządu Polskiej Izby Hotelarzy/fot. materiały prasowe

Polska Izba Hotelarzy: Hotele mogą leczyć

Autor: www.horecatrends.pl Data: 23 kwietnia 2021 10:13

- W tych trudnych czasach hotele mogą leczyć i pełnić ważną rolę w systemie prewencji zdrowia publicznego. Dlatego Polska Izba Hotelarzy rusza z inicjatywą Otwieramy na Majówkę. Poprowadzimy hotelarzy przez proces przeorientowania się na obiekty świadczące usługi lecznicze oraz para-medyczne - mówi Marek Łuczyński, prezes zarządu Polskiej Izby Hotelarzy.

Akcja "Otwieramy na majówkę" ma wpłynąć na poprawę stanu zdrowia Polaków. Ten cel Polska Izba Hotelarzy zamierza osiągnąć przez "masowe przebranżowienie" obiektów noclegowych na miejsca korzystania z usług "para-medycznych" i leczniczych.

- Jednak to nie jest akcja jedynie na majówkę. To szansa na egzystencję dla hoteli, które są obecnie w bardzo trudnej sytuacji, tu i teraz a także po pandemii koronawirusa. Wierzymy, że hotelarze mogą pomóc naszemu rządowi w poszerzeniu bazy rehabilitacyjnej dla np. “ozdrowieńców”, którzy wymagają specjalistycznego leczenia - dodaje Marek Łuczyński, prezes zarządu Polskiej Izby Hotelarzy.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Polska Izba Hotelarzy gwarantuje pomoc w przygotowaniu niezbędnych zmian w dokumentach oraz przygotowanie i uczestniczenie w procesie rejestracji Podmiotu Wykonującego Działalność Leczniczą albo paramedyczną.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz