×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Polski Holding Hotelowy ma nowy program motywacyjny dla pracowników
Grupa PHH wprowadziła program motywacyjny dla swoich pracowników. Fot. Shutterstock

Polski Holding Hotelowy ma nowy program motywacyjny dla pracowników

Autor: KG Data: 15 grudnia 2022 08:35

Na początku grudnia w Grupie Polskiego Holdingu Hotelowego ruszył kolejny program motywacyjny - MyBenefit. Pracownicy mogą korzystać z tysięcy gotowych i sprawdzonych ofert na spędzanie wolnego czasu.

Jak informuje Danuta Kisielewska, dyrektor personalna w Polskim Holdingu Hotelowym, wprowadzenie nowoczesnych narzędzi HR w spółce to wyjście naprzeciw oczekiwaniom, jakie PHH dostrzega obecnie na rynku pracy.

- Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, dlatego zależy nam na wprowadzeniu narzędzi dedykowanym naszym pracownikom. Poprzez udział w programie MyBenefit pracownicy sami wybierają interesujące ich oferty spośród wielu gotowych i sprawdzonych propozycji, które najbardziej odpowiadają na ich potrzeby w danej chwili i pasują do ich stylu życia. Chcemy w ten sposób zadbać o zachowanie work-life balance wśród pracowników stwarzając jednocześnie przyjazne środowisko pracy - mówi Danuta Kisielewska. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Pracownicy, za pośrednictwem indywidualnego konta użytkowania na platformie, mają do wyboru wiele propozycji na spędzanie wolnego czasu: sport, rozrywka czy zakupy online. Szczególną popularnością cieszą się bilety do kin w całej Polsce, karta MultiSport, parki rozrywki oraz rozmaite atrakcje rodzinne.

W Grupie PHH funkcjonuje wiele narzędzi wpływających na rozwój pracowników, m. in. pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych, dofinansowanie wczasów i posiłków, refundowaną naukę języków obcych, bony i inne dodatkowe świadczenia świąteczne. 

W Polskim Holdingu Hotelowym, od ponad roku działa również pionierski program w branży hotelowej - Ambasador, dzięki któremu uczestnicy grywalizacji mogą zdobywać nagrody uzyskane za określone postawy i aktywności.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz