×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Polski Holding Hotelowy wspiera kombatantów
Polski Holding Hotelowy przekazała 100 paczek dla Bohaterów/fot. materiały prasowe

Polski Holding Hotelowy wspiera kombatantów

Autor: Magdalena Brzózka Data: 19 grudnia 2022 13:43

W tym roku Grupa Polskiego Holdingu Hotelowego włączyła się w XII edycję Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera. Przygotowała 100 paczek, które zostały przekazane kombatantom na terenie całej Polski.

Polski Holding Hotelowy wspiera kombatantów

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera to ogólnopolska akcja, podczas której od listopada zbierane są produkty żywnościowe z długim terminem ważności oraz artykuły chemiczne. Podczas tegorocznej edycji akcji udało się przygotować ponad 2000 paczek dla kombatantów w całej Polsce, z czego 100 paczek zostało przygotowanych przez Grupę PHH.

– Grudzień dla wszystkich naszych pracowników to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w ciągu roku, to czas dzielenia się dobrem nie tylko z najbliższymi, ale również lub przede wszystkim z najbardziej potrzebującymi. Staramy się być zawsze blisko ludzi i nieść pomoc oraz wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne, co również określa nas jako hotelarzy. W tym roku szczególnie pragniemy oddać hołd i szacunek Bohaterom, którzy w trudnych czasach naszej ojczyzny mieli odwagę walczyć za naszą wolność. Dzięki takim pięknym postaciom również my, hotelarze i ludzie turystyki, mamy wielki przywilej żyć w wolnym kraju, funkcjonować i rozwijać się. W tym świątecznym okresie czujemy potrzebę spotkania się z naszymi kombatantami, przekazania im świątecznych paczek, a także spędzenia z nimi czasu, który jest największą wartością, zarówno dla nich, jak i dla nas – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz