×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Polski Holding Hotelowy wspiera SamoDZIELNYCH i zachęca do kariery zawodowej w branży hotelarskiej
Uczestnicy programu SamoDZIELNI gościli w Regent Warsaw Hotel, gdzie dowiedzieli się na czym polega praca w hotelu i jakie są możliwości rozwoju w branży hotelarskiej. Fot. PHH

Polski Holding Hotelowy wspiera SamoDZIELNYCH i zachęca do kariery zawodowej w branży hotelarskiej

Autor: Katarzyna Gubała Data: 31 marca 2023 08:55

Polski Holding Hotelowy został Partnerem 4. edycji projektu społecznego SamoDZIELNI. Uczestnicy programu gościli w Regent Warsaw Hotel, gdzie dowiedzieli się na czym polega praca w hotelu i jakie są możliwości rozwoju w branży hotelarskiej.

Jak podkreśla Magdalena Szefernaker, Rzecznik Prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego to niezwykle istotne, że PHH może wspierać projekt SamoDZIELNI Fundacji PFR i tym samym przyczynić się do rozwoju młodych ludzi, którzy właśnie wkraczają w dorosłość. 

- Grupa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju, dlatego na przykładzie naszych obiektów możemy pokazać cały wachlarz możliwości rozwoju kariery zawodowej w branży hotelarskiej. Wkraczanie w dorosłość to niezwykle ważny i decydujący okres w życiu młodych ludzi, dlatego chcemy im pokazać, że jedną z możliwości wyboru swojej ścieżki zawodowej jest hotelarstwo, gdzie można rozwijać się, awansować i spełniać swoje pasje - mówi Magdalena Szefernaker. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Projekt SamoDZIELNI - kogo wspiera?

SamoDZIELNI to autorski projekt Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju stworzony, aby pomóc młodzieży z pieczy zastępczej zrobić pierwszy krok na rynku pracy. Fundacja PFR już 4 rok wspiera ich w tym ważnym momencie w życiu. W miniony weekend uczestnicy 4. edycji projektu rozpoczęli swoją przygodę i zaczęli uczyć się, jak skutecznie i odważnie wejść na rynek pracy.

Polski Holding Hotelowy, w ramach współpracy partnerskiej z Fundacją PFR, zapewnił wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu Regent. Podczas uroczystej kolacji Dyrektor hotelu, Adrianna Biernatowicz-Jadczak opowiedziała uczestnikom projektu o możliwościach ścieżki kariery w branży hotelowej.

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie fundacjapfr.pl/samodzielni

Czytaj też Awans, rozwój, spełnienie - hotelarstwo nadal pozostaje atrakcyjnym miejscem pracy

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz