×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Polski Holding Hotelowy został partnerem Lotto SuperLIGA
Polski Holding Hotelowy partnerem Lotto SuperLIGA/fot. shutterstock

Polski Holding Hotelowy został partnerem Lotto SuperLIGA

Autor: MB Data: 15 lutego 2022 15:57

14 lutego w Regent Warsaw Hotel odbyła się konferencja prasowa inaugurująca start tenisowej Lotto SuperLIGA. Polski Holding Hotelowy został partnerem projektu, którego celem jest popularyzacja tenisa i wspieranie polskich talentów.

W czasie konferencji w warszawskim hotelu Regent swoją działalność oficjalnie zainicjowały Lotto SuperLIGA oraz Frutuś KidsCUP – profesjonalne rozgrywki, które mogą zmienić układ sił w światowym tenisie.

Idea zawodowych rozgrywek ligowych w tenisie ziemnym to w Polsce novum. Przygotowania nad startem projektu trwały od kilku lat, a 14 lutego oficjalnie nastąpił start tego przedsięwzięcia.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

– To z pewnością jedno z największych przedsięwzięć w historii polskiego sportu, dlatego cieszymy się, że to właśnie w hotelu Regent odbyła się konferencja prasowa inaugurująca start tenisowej Lotto SuperLIGA – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Regent Warsaw Hotel położony jest w centrum Warszawy, w sąsiedztwie Parku Łazienki Królewskie i w bliskiej odległości od głównych atrakcji turystycznych miasta oraz ważnych lokalizacji biznesowych. W 5-gwiazdkowym hotelu do dyspozycji gości jest 246 pokoi. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz