×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
POT promuje turystykę wiejską na muralach w Warszawie i Krakowie
POT promuje turystykę wiejską na muralach w Warszawie i Krakowie; fot. mat. pras.

POT promuje turystykę wiejską na muralach w Warszawie i Krakowie

Autor: PAP Data: 24 czerwca 2022 14:30

Ekologiczne murale w Warszawie i Krakowie do końca czerwca będą promować turystykę wiejską - poinformowała w piątek Polska Organizacja Turystyczna.

POT promuje agroturystykę

Jak poinformowała w komunikacie Polska Organizacja Turystyczna, celem kampanii jest promocja turystyki wiejskiej oraz najlepszych destynacji agroturystycznych wśród mieszkańców polskich miast. Bogata oferta wypoczynku na wsi stanowi atrakcyjną formę spędzenia wolnego czasu, zwłaszcza dla osób z dużych ośrodków miejskich, turystów aktywnych oraz polskich rodzin.

Dużym wsparciem wyjazdów "na wieś" jest Polski Bon Turystyczny, którym opłacić można pobyt w obiektach agroturystycznych - dodano.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jak wskazał, cytowany w komunikacie prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke, POT dostrzega rosnący popyt na tę formę wypoczynku. "Wyjazdy w tereny wiejskie, szczególnie we wschodnich regionach Polski, pozwalają uciec od codziennego pędu, wyciszyć się i nabrać sił blisko natury. Chcemy zachęcić mieszkańców miast do krótkiego lub dłuższego resetu i czerpania wszystkimi zmysłami tego, co najlepsze do zaoferowania ma polska wieś" - zachęcił. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz