Partnerzy portalu
Poznański hotel Moxy świętuje ponowne otwarcie 28 maja, hotel Moxy Poznań Airport, będzie świętował ponowne otwarcie bezpłatnym koncertem online Jacka Stachursky’ego. / fot. materiały prasowe

Poznański hotel Moxy świętuje ponowne otwarcie

Autor: propertynews.pl Data: 25 maja 2021 14:07

28 maja, hotel Moxy Poznań Airport, będzie świętował ponowne otwarcie bezpłatnym koncertem online Jacka Stachursky’ego. Wydarzenie będzie transmitowane dla wszystkich w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

28 maja swoją działalność wznawiają również restauracje w całym kraju. Wszystkich turystów, którzy w tym dniu będą znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica, Moxy Poznań Airport zaprasza do swojego punktu gastronomicznego, w którym będzie można skosztować smacznych przekąsek i nieoczywistych drinków.

– Bardzo się cieszę, że mogę jako pierwszy artysta wystąpić w koncercie organizowanym w wyjątkowym Moxy Poznań Airport. Dostaję wiele sygnałów od swoich sympatyków, że oczekują powrotu do koncertów i normalności. Mam wielką nadzieję, że to wydarzenie będzie szansą na spotkanie się z fanami na żywo, chociaż w wersji wirtualnej. Niech muzyka, moc i potęga będzie z Wami – mówi Jacek Stachursky, wokalista.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Patronat nad koncertem Stachursky online objęła Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

Czytaj więcej: propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz