×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
PURO Hotels: pandemia przyspieszyała digitalizację
PURO Hotels sięgnęło po technologię low-code polskiego producenta WEBCON. /fot. materiały prasowe

PURO Hotels: pandemia przyspieszyała digitalizację

Autor: www.horecatrends.pl Data: 02 września 2021 14:03

Jak przyspieszyć obieg dokumentów i obniżyć koszty pracy, usprawniając komunikację w firmie oraz z klientami i kontrahentami? By zrobotyzować wewnętrzne procesy biznesowe sieci PURO Hotels, firma sięgnęła po technologię low-code polskiego producenta.

PURO Hotels to marka hotelów, która w swoim portfolio ma siedem nowoczesnych obiektów. 

Rocznie przez działy księgowości firmy przechodzi średnio 42 000 faktur. W związku z pandemią i wprowadzonym lockdownem, funkcjonowanie administracji w oparciu o dokumenty papierowe, stało się utrudnione. Dlatego zdecydowano o wdrożeniu elektronicznego obiegu dokumentów oraz digitalizacji i robotyzacji procesów biznesowych. PURO Hotels sięgnęło po technologię low-code polskiego producenta WEBCON. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

PURO Hotels - nowe rozwiązania technologiczne i mniej pracy administracyjnej

- W PURO stawiamy naszych gości na pierwszym miejscu. Zatrudniamy specjalistów, których zadaniem jest dbanie o doświadczenia podczas pobytu w naszych hotelach. Chcemy, aby mogli realizować to, w czym są najlepsi, dlatego wdrażamy technologię, która im to umożliwi, odciążając ich od zadań administracyjnych i tzw. pracy papierkowej - tłumaczy Siren Knudsen, Director of Office and Internal Processes w PURO.

Digitalizacja w PURO Hotels - poprawa komunikacji między pracownikami

Jak podkreśla ekspert proces digitalizacji miał także przełożenie na pozytywne zmiany w kulturze organizacyjnej, przyczyniając się usprawnienia współpracy między poszczególnymi działami firmy. - Pracownicy lepiej komunikują się między sobą, mają większą wiedzę na temat tego, czym zajmują się ich koledzy i koleżanki z innych zespołów, dzięki czemu łatwiej im docenić siebie nawzajem czy zaoferować wsparcie. Świadomość tego, że funkcjonujemy jako jeden organizm przekłada się na lepsze doświadczenia zarówno dla pracowników, jak i dla naszych gości – dodaje Knudsen.

Firma pracuje nad kolejnymi projektami robotyzacji z wykorzystaniem technologii low-code polskiego producenta . Mają one związek m.in. z automatyzacją obiegu delegacji i obszaru zarządzania aktywami, uproszczenie procesów on i off-boardingu oraz cyfryzację archiwum dokumentów.

Przedstawiciele PURO Hotels  zwracają uwagę, że wprowadzane zmiany, poprzez eliminację dokumentów papierowych, pozytywnie oddziaływają na środowisko.

 

 

 

 

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz