Partnerzy portalu
Puro otworzy kolejny hotel w Warszawie Puro kupiło od Strabag Real Estate nieruchomość przy ul. Canaletta 4 na warszawskim Śródmieściu. / fot. facebook.com/PuroHotels

Puro otworzy kolejny hotel w Warszawie

Autor: horecatrends.pl Data: 23 lipca 2021 15:56

Do sieci hoteli PURO Hotels, dołączy kolejny, ósmy już obiekt. Polska marka z norwesko-polskim kapitałem, właśnie kupiła od Strabag Real Estate nieruchomość przy ul. Canaletta 4 na warszawskim Śródmieściu.

Kolejny obiekt hotelowy pod szyldem PURO będzie liczył 205 pokoi, co uczyni go jednym z większych hoteli tej sieci. 

- Pomimo trudnej sytuacji na rynku hotelarskim, dalej planujemy dynamicznie rozwijać sieć PURO. Mamy zabezpieczone projekty pod realizację kolejnego tysiąca pokoi i nieustannie szukamy nowych nieruchomości pod nasze hotele. Planujemy rozpocząć budowę hotelu przy ul. Canaletta z początkiem przyszłego roku, ale o tym zadecyduje dostępność finansowania bankowego – powiedział Przemysław Wieczorek, Managing Director PURO Hotel Development. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- STRABAG Real Estate realizuje projekty hotelowe na terenie całej Europy, w tym również na terenie naszego kraju, jak np. oddany w 2019 pierwszy w Polsce hotel sieci Motel One. Dzięki bogatemu doświadczeniu byliśmy w stanie przygotować kolejną inwestycję i przekazać ją w ręce uznanej na rynku polskim sieci PURO Hotels. Cieszymy się, że inwestycja będzie dalej rozwijana przez tak prestiżową markę. Wierzymy, że tak jak w przypadku innych hoteli tej sieci, w sercu Warszawy powstanie wyjątkowe miejsce, z niepowtarzalnym charakterem i o wyjątkowym designie – powiedział Łukasz Ciesielski, Managing Director STRABAG Real Estate Polska.

 Przy realizacji transakcji STRABAG Real Estate był reprezentowany przez kancelarię prawną act BSWW legal&tax. Doradcą prawnym PURO była kancelaria Cherka i Partnerzy, a doradcą podatkowym KPMG Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz