Partnerzy portalu
Radisson Hotel Group rozda 14 weekendowych pobytów Radisson rusza z nową kampanią; Radisson Collection Hotel Warsaw, mat.pras.

Radisson Hotel Group rozda 14 weekendowych pobytów

Autor: Propertynews Data: 18 czerwca 2021 11:47

W letniej ofercie Radisson Hotel Group znajduje się konkurs, w którym można wygrać 14 weekendowych pobytów w obiektach grupy w całej Polsce.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić jedno, niepowtarzalne zdjęcie z wakacyjnej podróży po Polsce i zamieścić je do 31 sierpnia na Facebooku lub Instagramie z hashtagami #polskazeradisson i #polskazparkinn.

Nagrodą główną jest 14 weekendowych pobytów do zrealizowania w każdym z hoteli Grupy Hotelowej Radisson w Polsce - wszystko dla jednego zwycięzcy. Wraz z osobą towarzyszącą zostanie on zaproszony do korzystania z usług obiektów sieci w Polsce. Dodatkowo, każdy  z hoteli przyzna również indywidualne vouchery w postaci jednego pobytu weekendowego dla dwóch osób.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Z nagrody będzie można korzystać do końca 2023 roku, a o jej atrakcyjności decyduje nie tylko liczba dostępnych hoteli, ale także ich standard, jakość usług i lokalizacja.

Wszystkie obiekty Radisson Hotel Group w Polsce zlokalizowane są w centrach miast, w najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscach. W Gdańsku duże wrażenie robi Radisson Hotel & Suites położony nad brzegiem Motławy, z widokiem na port i zabytkowe kamienice, a także Radisson Blu przy słynnym Długim Targu - w pobliżu Zielonej Bramy i Fontanny Neptuna. Pobliski Sopot zaprasza do hotel przy plaży. W Szczecinie możemy liczyć na chwilę relaksu w obiekcie położonym w słynnym kompleksie Pazim, z hotelu we Wrocławiu łatwo dotrzeć do Afrykarium i imponującego ZOO. Miłośnikom gór natomiast zapierające dech w piersiach widoki na szlakach znajdujących się w niewielkiej odległości od hotelu Radisson Blu & Residences w Zakopanem oraz hotelu Radisson w Szklarskiej Porębie. Szczególnie wymagający klienci docenią wyjątkowy i ekskluzywny hotel Radisson Collection w centrum Warszawy z widokiem na stolicę. Do polskiej rodziny Radisson Hotels Group dołączy wkrótce Radisson Resort w Kołobrzegu - mieście słynącym z szerokich plaż i imponujących zabytków średniowiecznej architektury.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz