Partnerzy portalu
Raffles Europejski: Promocyjne ceny, specjalne ciastko i praliny z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości
fot. materiały prasowe

Raffles Europejski: Promocyjne ceny, specjalne ciastko i praliny z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości

Autor: www.horecatrends.pl Data: 10 października 2018 15:28

Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, hotel Raffles Europejski Warsaw przygotował specjalną ofertę pobytu w miejscu, które było świadkiem wydarzeń, które ukształtowały historię Warszawy.

Oferta specjalna z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości obejmuje minimum 2 noce w czasie weekendu (piątek-niedziela), śniadanie dla dwóch osób w restauracji Europejski Grill, 20% zniżki na zabiegi w Raffles Spa oraz ciastko z okazji Dnia Niepodległości z cukierni Lourse Warszawa.

Oferta jest ograniczona czasowo i obejmuje rezerwacje dokonane od 1 października do 11 listopada br., na pobyt od 15 października do 30 listopada 2018. Specjalne ceny promocyjne zaczynają się od 975 zł za nocleg ze śniadaniem.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

By uczcić ten szczególny w tym roku Dzień Niepodległości, Szef Cukierni Dawid Makurat stworzył słodkie niespodzianki, dostępne w hotelowej cukierni Lourse Warszawa wyłącznie w listopadzie. Niepodległościowa eklerka, w biało-czerwonej kolorystyce nawiązującej do polskiej flagi, zachwyca nie tylko wyglądem, ale także nadzieniem. Delikatne ciasto kryje w sobie crémeux żurawinowe, żurawinową konfiturę oraz krem chantilly z wanilią z Madagaskaru. Dla miłośników czekoladek przygotowano zaś biało-czerwone praliny z żurawiną i mleczną czekoladą.

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX wiecznej Warszawy powraca do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles. Od otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze w 1887 roku, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych, zapewniając gościom niezrównany serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie. Hotel oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, legendarny Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz