×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Ś-Loft zawiesza działalność. Restauracja w Hotelu Tychy żegna się z Gośćmi
Ś-Loft - restauracja z nowoczesną kuchnią śląską i międzynarodową, działająca w budynku Hotelu Tychy zawiesza działalność/fot. Facebook

Ś-Loft zawiesza działalność. Restauracja w Hotelu Tychy żegna się z Gośćmi

Autor: MB Data: 14 kwietnia 2023 14:33

W niedzielę 16 kwietnia zamyka się Ś-Loft - restauracja z nowoczesną kuchnią śląską i międzynarodową, działająca w budynku Hotelu Tychy. 

Ś-Loft zawiesza działalność

Restauratorzy ogłosili w Social Mediach, że zawieszają działalność. Ś-Loft będzie działał do niedzieli 16 kwietnia. Ś-Loft wpisywał się w trend unowocześniania i wzbogacania śląskiej kuchni o nieoczywiste produkty; wprowadzał np. piklowanie zamiast tradycyjnego kiszenia. Oprócz śląskiej kuchni fusion lokal serwował popularne dania kuchni międzynarodowej.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Drodzy Goście i Przyjaciele! Informujemy, że ŚLOFT będzie czynny jeszcze do niedzieli 16 kwietnia. Od przyszłego tygodnia naszą działalność ograniczymy do zorganizowania zaplanowanych już wydarzeń okolicznościowych. Dziękujemy za wszystkie odwiedziny, Waszą przychylność i wsparcie. 🤗 Zamykamy kolejny etap. Cieszymy się, że mogliśmy serwować dla Was nasze dania i że będziemy to robili jeszcze przez najbliższe dni! 👍 Wpadnijcie się pożegnać! 🙂
Zostawiamy w Ślofcie wiele pozytywnych wspomnień. O dalszych losach tego miejsca będziemy Was jeszcze pewnie informować. 😉 Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy! 👋 - czytamy na fanpage'u na Facebooku.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz