×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sanepid: uchybienia w 30 turnusach kolonijnych na Warmii i Mazurach
Warmińsko-mazurski sanepid stwierdził uchybienia lub niewłaściwe warunki sanitarno-higieniczne w 30 turnusach kolonijnych w regionie / fot. unsplash

Sanepid: uchybienia w 30 turnusach kolonijnych na Warmii i Mazurach

Autor: PAP Data: 09 sierpnia 2021 10:46

Warmińsko-mazurski sanepid stwierdził uchybienia lub niewłaściwe warunki sanitarno-higieniczne w 30 turnusach kolonijnych w regionie – poinformowano. Na żadnym z turnusów nie zanotowano przypadków podejrzenia zakażenia koronawirusem.

w ostatnim tygodniu lipca skontrolowano 61 turnusów wakacyjnych, a na 30 stwierdzono "uchybienia lub niewłaściwe warunki sanitarno-higieniczne, w tym w 21 przypadkach były to nieprawidłowości w zakresie bezpieczeństwa żywności i żywienia" poinformował w poniedziałek warmińsko-mazurski sanepid.

Jeden z obozów jazdy konnej funkcjonował bez rejestracji w bazie wypoczynku MEiN. Podkreślono jednak, że jego uczestnicy "mieli zapewnione właściwe warunki mieszkaniowe i żywieniowe".

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Sanepid podał, że do połowy sezonu letniego 2021 r. nie wystosowano żadnego wniosku do warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty o unieruchomienie wypoczynku. Nie zanotowano też przypadku podejrzenia zakażenia wirusem SARS-Cov-2 u uczestników wypoczynku. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz