×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Slowhop podsumował rok. Teraz to już 842 miejsca w Polsce
Na zdjęciu: Szuflandia w Wiśle (Beskid Śląski). Fot. Slowhop/Facebook

Slowhop podsumował rok. Teraz to już 842 miejsca w Polsce

Autor: Katarzyna Gubała Data: 02 stycznia 2022 09:30

Portal z nietuzinkowymi miejscami wypoczynku podsumował swoją działalność w 2021 r. W sumie Slowhop to teraz 842 miejsca w Polsce i 172 za granicą.

Jak poinformował Slowhop, za jego pośrednictwem w 2021 r. dokonano 27 tysięcy rezerwacji. Do portalu w zeszłym roku dołączyło 240 miejsc w Polsce i 150 za granicą. W sumie Slowhop to teraz 842 miejsca w Polsce i 172 za granicą.

Slowhop to portal poprzez który można zarezerwować noclegi w nietuzinkowych miejscach, inspirujących wnętrzach, z lokalnym slowfoodem. Każdej ofercie towarzyszy nie tylko opis miejsca, ale przedstawienie gospodarzy. Oferty można wybierać korzystając z mapy, przeszukując wybrany region lub korzystając z inspiracji tj. ''14 wyjątkowych balii na Slowhopie'', ''Drewniane chaty'' czy ''Pensjonaty w starych szkołach''.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Na Slowhop można też znaleźć oferty na glamping, również w jurtach.

Czytaj też: Polacy zakochują się w glampingu. W jurtach frajdę ma się na okrągło

Jak podaje portal już w 63 proc. slowhopowych miejsc akceptuje pobyt ze zwierzakami (643 miejsca), a 8 proc. naszych miejsc przyjmuje tylko osoby dorosłe (85 miejsc).

 W tym roku Slowhop wprowadził też zmiany w opisie ofert. ''Dodaliśmy znaczniki dotyczące stosunku gospodarza do zrównoważonej turystyki i informacje o tym jak dba o zdrowie gości (np. bezkontaktowe przekazanie kluczy i czystość)'' - podaje portal.

Przy ofertach pojawiły się też informacje o "urokach", czyli o tym, co gościom może się nie spodobać na miejscu. Są to np. ''zapach wsi'', strome schody, komary w ciepłe dni, dojazd leśną drogą czy brak telewizorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz