Partnerzy portalu
Stołeczne hotele PHH z ofertą eventów on-line Stołeczne hotele PHH z ofertą eventów on-line / fot. materiały prasowe

Stołeczne hotele PHH z ofertą eventów on-line

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 16 kwietnia 2021 15:15

Hotele należące do grupy PHH połączyły siły i postawiły na w pełni wyposażone studia online. Renaissance Warsaw Airport Hotel, Regent Warsaw Hotel oraz Courtyard by Marriott Warsaw Airport świadczą pełną gamę usług konferencyjnych, dostosowanych do pandemicznej rzeczywistości.

W każdym z wymienionych hoteli jest możliwość przygotowania multimedialnego studio, z którego mogą być transmitowane e-konferencje, kongresy, szkolenia. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej techniki scenicznej dostępnej w każdym z hoteli a także rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmy świadczące usługi audio-video przed organizatorami z branży MICE otwierają się zupełnie nowe możliwości.

– Obserwujemy wnikliwie branżę wydarzeń i spodziewamy się, że nawet po zakończeniu pandemii, spotkania i konferencje już nigdy nie będą takie jak przed jej wybuchem – mówi Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

– Dlatego, łączymy to, co najlepsze w naszych hotelach z bezpieczeństwem i nowoczesną technologią, by umożliwić uczestnikom interakcję i udział w spotkaniach i konferencjach w nowej rzeczywistości – dodaje.

Nie tylko zaplecze konferencyjne jest otwarte na multimedialne spotkania. Hotele oferują swoją przestrzeń do nagrań filmów, teledysków, wywiadów, podcastów, szkoleń online. Każdy z nich posiada zróżnicowane, eleganckie wnętrza, które mogą być tłem wielu wydarzeń. Połączenie zaawansowanej technologii, doświadczonych event plannerów i ciekawych wnętrz to zestaw gwarantujący sukces każdego wydarzenia, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz