Strefy kibica EURO 2020 w hotelach Louvre Hotels Group 11 czerwca mecz otwarcia EURO 2020

Strefy kibica EURO 2020 w hotelach Louvre Hotels Group

Autor: horecatrends.pl Data: 11 czerwca 2021 10:55

11 czerwca mecz otwarcia EURO 2020. Spóźniony o rok turniej rozpocznie się w Rzymie spotkaniem Turcja – Włochy i będzie rozgrywany w jedenastu europejskich miastach. Z okazji święta futbolu Louvre Hotels Group zaprasza do wspólnego przeżywania sportowych emocji w hotelowych strefach kibica zlokalizowanych w jedenastu miastach w Polsce.

Po roku oczekiwania spowodowanego pandemią COVID-19 kibice nareszcie mogą cieszyć się emocjami piłkarskimi na najwyższym reprezentacyjnym poziomie. Co więcej, korzystając ze zluzowania obostrzeń sanitarnych, mecz obejrzą nie tylko w domowym zaciszu, ale także w nieco większym gronie – „na mieście”, we wracających do życia pubach, restauracjach i ogródkach gastronomicznych.

Hotele Campanile w Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu (2 obiekty) przygotowały z okazji EURO 2020 specjalne Sport Zony, w których fani piłki nożnej – zarówno hotelowi goście, jak i mieszkańcy okolicy – będą mogli kibicować najlepszym piłkarzom Starego Kontynentu podczas transmisji wszystkich spotkań turnieju. Podobne strefy kibica powstały również w hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie oraz w hotelach Golden Tulip w Bielsku-Białej, Gdańsku i Międzyzdrojach. Poza optymalną dla wygodnego podziwiania zmagań piłkarskich aranżacją przestrzeni hotele zadbały również o bogate menu kibicowskich przekąsek i napojów oraz o piłkarskie atrakcje dla całej rodziny.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

– Nasze hotele od lat organizują strefy kibica z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Zawsze cieszą się one dużą popularnością nie tylko wśród naszych gości z całego świata, ale także wśród okolicznych mieszkańców. To świetna okazja do wspólnego przeżywania sportowych emocji w różnorodnym gronie oraz możliwość włączenia się Louvre Hotels Group w życie lokalnych społeczności. Powrót stref kibica do naszych obiektów w całej Polsce to dla nas powód do wielkiej radości. Zapraszamy do wspólnego kibicowania! – mówi Danuta Marcinkowska, PR & Marketing Coordinator, Louvre Hotels Group.

Transmisje meczów w hotelowych strefach kibica będą odbywały się zgodnie z terminarzem rozgrywek EURO 2020. Pierwsze spotkanie już 11 czerwca o godzinie 21:00. Strefy kibica urządzono zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami państwowymi oraz protokołami sanitarnymi Louvre Hotels Group. Hotele LHG w Polsce otrzymały certyfikat bezpieczeństwa Checked by NSF™ przyznawany przez niezależną organizację NSF International.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz