Partnerzy portalu
Sylwester: Hotele w Zakopanem już zarezerwowane! W hotelach w Zakopanem ceny za dwuosobowy pokój zaczynają się od ok. 300 zł; fot. shuterstock

Sylwester: Hotele w Zakopanem już zarezerwowane!

Autor: PAP Data: 03 listopada 2021 08:58

W Zakopanem hotele oferujące dodatkowe atrakcje, obiekty noclegowe o wysokim standardzie, luksusowe domki czy apartamenty  na okres świąteczno-noworoczny są w dużej mierze już zarezerwowane.

Sylwester Zakopane: Hotele

"Hotelarze są usatysfakcjonowani z rezerwacji świąteczno-noworocznych. Początek listopada to już ostatnie momenty na znalezienie ofert na Sylwestra pod Giewontem. Jeżeli chodzi o rezerwację w hotelach to zajętych jest około 80 proc. miejsc na Sylwestra. Nieco mniejsze obłożenie jest na okres świąteczny - około 60 procent miejsc zajętych" - ocenił Wagner.

Hotele Zakopane: Ceny

Jeżeli chodzi o ceny noclegów w okresie świąteczno-noworocznym pod Tatrami, to w niektórych obiektach pozostały na tym samym poziomie, co przed pandemią, natomiast niektóre hotele podniosły ceny nawet o 30 proc. W popularnych w Zakopanem pensjonatach noclegi w tym okresie można znaleźć już od 80 zł za osobę, a hotelach ceny za dwuosobowy pokój zaczynają się od ok. 300 zł.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

"Ceny noclegów na okres świąteczny i sylwestrowy są bardzo rozchwiane, dlatego zachęcamy do weryfikacji i porównywania cen" - podsumował Wagner. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz