×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Tatrzańska Ostoja w Zakopanem dołącza do sieci Dobry Hotel
Tatrzańska Ostoja w Zakopanem nowym obiektem zarządzanym przez Dobry Hotel. / fot. materiały prasowe

Tatrzańska Ostoja w Zakopanem dołącza do sieci Dobry Hotel

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 01 października 2021 10:16

Od 1 października do grona zarządzanych obiektów przez Dobry Hotel dołącza Tatrzańska Ostoja, czyli kompleks luksusowych apartamentów w Zakopanem.

Poza pozyskanymi w sierpniu krakowskim H15 Palace i warszawskim H15 Boutique Hotel w składzie obiektów zarządzanych przez grupę znalazł się kompleks nowych, luksusowych apartamentów: Tatrzańska Ostoja w Zakopanem.

- Bardzo cieszy nas fakt, że – pomimo trudnego dla całej branży okresu spowodowanego pandemią – sieć Dobrego Hotelu rozwija się coraz prężniej, czego potwierdzeniem jest podpisanie nowej umowy z hotelem Tatrzańska Ostoja. Dokładamy wszelkich starań, aby – mimo pojawiających się niepewności co do ewentualnych obostrzeń w przyszłości – nasi Goście mogli w pełni cieszyć się komfortowym i bezpiecznym wypoczynkiem w całej Polsce. Głęboko wierzymy, że nadchodzący czas pozwoli każdemu udać się, gdzie tylko zechce, bez obawy o zdrowie swoje i bliskich. Ponadto, z biznesowego punktu widzenia, dołączenie hotelu do ugruntowanej i stabilnej grupy hotelowej, jaką jest Dobry Hotel, gwarantuje efekt synergii i skalę działania, nawet w mniej pewnych czasach - mówi Daniel Łukaszewicz, Dyrektor Zarządzający Grupy Dobry Hotel.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Hotel Tatrzańska Ostoja w Zakopanem

Tatrzańska Ostoja to nowoczesny hotel, usytuowany w klimatycznej, pozbawionej hałasu lokalizacji, z której łatwo dotrzeć do najbardziej popularnych w Zakopanem i okolicach atrakcji. W obiekcie znajduje się 28 nowych, luksusowych apartamentów odpowiednich dla osób odwiedzających Zakopane zarówno w celach wypoczynkowych, jak również biznesowych.

Apartamenty cechują się nowoczesnym, luksusowym wyposażeniem wraz z pełnym wyposażeniem kuchni znajdującej się w każdym z nich. Przebywający w apartamentach VIP Goście mogą skorzystać z prywatnej sauny, a do pomieszczenia dostaną się bezpośrednio za pomocą windy. Dodatkowo, osoby odwiedzające Tatrzańską Ostoją mogą korzystać z sali konferencyjnej, kącika zabaw dla dzieci oraz garażu podziemnego.

Pasjonaci sportów zimowych szybko dotrą z Tatrzańskiej Ostoi do nowej stacji narciarskiej „Suche”, gdzie mogą skorzystać m.in. z czarnej trasy FIS. Co więcej, niedaleko obiektu znajduje się także rejon Kasprowego Wierchu, jedyny ośrodek wysokogórski w Polsce. Z kolei miłośnicy atrakcji wodnych mogą wybrać się do mieszczących się w Zakopanem Term Chochołowskich bądź innych basenów w sąsiednich miejscowościach. Wokół obiektu rozciąga się także wiele szlaków turystycznych, którymi można podróżować pieszo, autokarem lub wybrać się zimą na kulig.

Portfolio Dobrego Hotelu

Tatrzańska Ostoja stanie się kolejnym, 15. obiektem, którego operatorem zostanie Dobry Hotel. Zarządzaniu grupy podlegają także: Hotel Arkon Park w Gdańsku, Hotel Różany Gaj oraz Longstay Premium Apartments w Gdyni , sopockie Villa Sedan i Hotel Aqua Sopot, Hotel Dom Zdrojowy w Jastarni, Hotel Mikołajki w Mikołajkach, Hotel Altus Poznań Old Town w Poznaniu, krakowskie Hotel Unicus Kraków Old Town, H15 Palace Hotel i pięciogwiazdkowy Hotel Unicus Palace, Hotel Aquarion w Zakopanem oraz warszawskie hotele Moxy Warsaw Praga i H15 Boutique Hotel. ­

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz