Partnerzy portalu
Te hotele, pensjonaty i lokale gastronomiczne są na sprzedaż. Sprawdź ile trzeba zapłacić? Hotele, pensjonaty i lokale gastronomiczne na sprzedaż. Ile trzeba zapłacić?/fot. materiały prasowe

Te hotele, pensjonaty i lokale gastronomiczne są na sprzedaż. Sprawdź ile trzeba zapłacić?

Autor: www.propertynews.pl Data: 27 października 2021 11:42

Ostatnie dwa lata były ekstremalnie trudne dla branży HoReCa. Widać to m.in. w serwisach ogłoszeniowych, w których wciąż pojawiają się nowe oferty sprzedaży lub wynajęcia hoteli, pensjonatów i restauracji. Oto 10 najciekawszych z portalu Propertystock.pl.

1.    Wotel - condohotel na wodzie z widokiem na Wawel

https://www.propertystock.pl/ogloszenie/wotel-new-port-hotel-krakow-wisla-condohotel-condo-hotel-inwestycja-wawel,45191.html

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Wotel to pływająca jednostka hotelowa wchodząca w skład kompleksu New Port Kraków. Jest to kompleks hotelowy składający się z 6 jednostek, w którym mieści się 31 w pełni wyposażonych luksusowych apartamentów wraz z łazienkami, mogących pomieścić od 2 do 4 Gości. Pojedynczy Wotel mieści między 5 a 6 apartamentów.

Cena za 5-apartamentowy Wotel: 1 200 000 zł

2.    Hotel nad Zalewem Wiślanym

https://www.propertystock.pl/ogloszenie/hotel-nad-zalewem-wislanym,44018.html

Trzygwiazdkowy hotel położony w miejscowości Frombork w województwie warmińsko-mazurskim nad brzegiem Zalewu Wiślanego. Obiekt funkcjonujący, z możliwością przejęcia rentownego biznesu. Hotel został wybudowany w 1973 roku. W latach 2003-2008 przeszedł gruntowny remont. Obiekt składa się z 43 pokoi - 18 na parterze, 23 na piętrze co zapewnia 90 miejsc noclegowych.

Powierzchnia budynku: 1 639 mkw.
Cena: 5 950 000 zł

3.    Lokal gastronomiczny w centrum Gdyni

https://www.propertystock.pl/ogloszenie/lokal-gastronomiczny-w-centrum-gdyni,44056.html

Lokal o powierzchni 214 mkw. położony na parterze nowego apartamentowca w ścisłym centrum Gdyni, z dużą widoczną witryną na całej ścianie i z wejściem bezpośrednio z ulicy i drugim od strony parkingu. Nieruchomość posiada system wentylacyjny umożliwiający stworzenie tu restauracji. Ogrzewanie CO z sieci miejskiej. Pod budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Powierzchnia: 214 mkw.
Koszty wynajmu: 11 980 zł

4.    Hotel w okolicach Ożarowa Mazowieckiego

https://www.propertystock.pl/ogloszenie/hotel-dom-seniora-kwatery-70-pokoi-ozarow,42643.html

Hotel posiada 70 pokoi 1 - 2 - 3 i 4 - osobowych w pełni wyposażonych, salę restauracyjną, salę bankietową oraz salę konferencyjną. Łączna powierzchnia obiektu brutto ok. 2000 mkw. na zagospodarowanej działce ok. 8200 mkw. Budynek z przeznaczeniem pod hotel, dom seniora, kwatery pracownicze czy pokoje do wynajęcia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz