×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
To będzie pierwszy hotel Campanile w Budapeszcie. Gdzie i kiedy powstanie?
Hotel Campanile w Budapeszcie będzie liczył 88 pokoi. Fot. Materiały prasowe

To będzie pierwszy hotel Campanile w Budapeszcie. Gdzie i kiedy powstanie?

Autor: Oprac. KG Data: 27 lipca 2022 12:45

Oferująca ponad 1600 hoteli w 60 krajach Louvre Hotels w 2023 roku rozpocznie swoją działalność na Węgrzech, wprowadzając na tamtejszy rynek markę Campanile.

Za otwarcie i bieżącą obsługę liczącego 88 pokoi hotelu zlokalizowanego w stolicy Węgier przy ulicy Györgya Festeticsa, obok dworca Budapeszt Wschodni będzie odpowiedzialna firma zarządzająca Accent Hotels - dowiadujemy się z komunikatu prasowego.

- Cieszymy się niezmiernie, że hotel przy ulicy Györgya Festeticsa poszerzy portfolio Accent Hotels. Perspektywa współpracy z Louvre Hotels Group jest dla nas bardzo ekscytująca, ponieważ będzie to pierwszy w regionie hotel tej cieszącej się światową sławą firmy. Jesteśmy dumni, że Budapeszt będzie siedzibą tego projektu - powiedział Imre Csordás, współwłaściciel i dyrektor zarządzający Accent Hotels.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

I dodał: -  Wprost nie możemy się doczekać realizacji naszych zadań, obejmujących otwarcie i prowadzenie nowego hotelu. Jesteśmy do tego dobrze przygotowani dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy jako operator hoteli działających pod międzynarodowymi markami na Węgrzech i w Austrii. 

Liczący 88 pokoi hotel wznoszony obecnie przy dworcu Budapest Keleti ma zostać otwarty dla gości pod koniec 2023 roku. Za wystrój wnętrz nowego hotelu w Budapeszcie odpowiada polska firma projektowa Tremend, która w ostatnich latach stworzyła koncepcje wnętrzarskie, ekscytujące wizualne opowieści i praktyczne rozwiązania architektoniczne dla kilku hoteli Campanile w Polsce i Niemczech.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz