Partnerzy portalu
Vienna House Andel’s Łódź ma nową Revenue & Reservation Manager
Magdalena Kurczak, nowa Revenue & Reservation Manager w Vienna House Andel’s Lodz. Fot. Materiały prasowe

Vienna House Andel’s Łódź ma nową Revenue & Reservation Manager

Autor: KG/horecatrends Data: 28 lipca 2022 12:25

Od lipca br. za politykę cenową oraz dział rezerwacji w Vienna House Andel’s Lodz odpowiada Magdalena Kurczak.

Magdalena Kurczak związana jest z Vienna House Andel’s Lodz od jego otwarcia, czyli od 2009 r. Przez te lata pełniła funkcję managerki ds. rezerwacji, doskonaląc swoje umiejętności z zakresu obsługi rezerwacji, zarządzania ceną i analizy wskaźnikowej - czytamy w komunikacie prasowym.

- Promocja Magdaleny Kurczak jest naturalną konsekwencją jej zaangażowania i doświadczenia, jakie posiada. Jako osoba pracująca w Vienna House Andel’s Lodz od 13 lat, zna doskonale nasz obiekt oraz łódzki rynek hotelarski - mówi Anna Olszyńska, dyrektorka generalna Vienna House Andel’s Lodz. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jak wskazuje dyrektor Olszyńska, Magdalena Kurczak przez te lata wykazała się profesjonalizmem i wiedzą ekspercką, którą chętnie dzieliła się ze współpracownikami.

Przed dołączeniem do zespołu preopeningowego Vienna House w Łodzi Magdalena Kurczak zdobywała doświadczenie w dziale front office w warszawskim hotelu Jan III Sobieski. Przez te lata stała się specjalistą do kontaktów z gośćmi VIP, w tym z międzynarodowymi celebrytami i notablami.

Od lipca 2022 r. będzie odpowiadać za pracę działu rezerwacji, obsługę gości VIP, jak również ustalanie cen we wszystkich segmentach. 

Hotel w XIX-wiecznej fabryce

Vienna House Andel’s Lodz jest designerskim hotelem biznesowo-konferencyjnym zlokalizowanym w zrewitalizowanej XIX-wiecznej fabryce, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum kulturalnorozrywkowego Manufaktura. Oferuje 277 pokoi i apartamentów oraz centrum konferencyjne z 16 salami i największą w mieście salą balową o powierzchni 1300 m kw. W hotelu znajduje się Centrum SPA i Fitness skySPAce z basenem z panoramą na Łódź oraz restauracja Delight. 

Vienna House Andels Lodz.jpg

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz