Partnerzy portalu
Vienna House Mokotow Warsaw  nagrodzony przez Prezydenta m. st. Warszawy. Vienna House Mokotow Warsawe/ fot. materiały prasowe

Vienna House Mokotow Warsaw nagrodzony przez Prezydenta m. st. Warszawy.

Autor: www.propertynews.pl Data: 11 grudnia 2020 15:29

Modernistyczny budynek Vienna House Mokotow Warsaw wraz z kompleksem P4, którego hotel jest częścią, został uznany za najlepszy budynek komercyjny w Warszawie z 2019 r. Jury doceniło spójność architektoniczną budynku z otoczeniem, jego uniwersalność a także aspekt ekologiczny.

Biznesowo-lifestyle’owy hotel Vienna House Mokotow Warsaw, stanowiący część większego
kompleksu biurowo-hotelowego P4, zlokalizowany jest w sercu warszawskiego Służewca. Surowa, brutalistyczna bryła budynku nawiązuje do przemysłowej historii dzielnicy i wyróżnia się spośród okolicznej zabudowy.

- Nagroda Architektoniczna Prezydenta m. st. Warszawy to dla nas wielkie wyróżnienie. To dowód na to, że dbałość o detale, przykładanie wagi do kwestii ekologicznych i dostępności dla osób z niepełnosprawnościami jest potrzebna. – podkreśla Marta Karteczka, dyrektor generalna Vienna House Mokotow Warsaw - Vienna House Mokotow Warsaw jest nietypowym hotelem biznesowym. Jest miejscem, gdzie wysublimowany design idzie w parze z funkcjonalnością. Jest przystanią, gdzie śpieszący się podróżujący mogą się zatrzymać, zrelaksować i naładować akumulatory z dala od tętniącego życiem centrum miasta. – dodaje.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Inwestorem całego kompleksu P4 jest firma Garvest Real Estate, zaś za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci, znana z oryginalnych projektów, takich jak budynek Agory w Warszawie czy zespół biurowców Pixel w Poznaniu. Wystrój wnętrz to efekt współpracy inwestora, projektantki Agaty Pleśniarowicz oraz Vienna House.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz