Vienna House umacnia hotelową pozycję w naszym krajuwww.propertynews.pl - 09 października 2019 16:08


Vienna House otwiera nowe hotele i inwestuje w istniejące obiekty, wzmacniając rozpoznawalność na polskim rynku. Pierwsze trzy kwartały 2019 r. były bardzo intensywne i pomyślne dla największej austriackiej sieci hoteli w Polsce.


Rok 2019 jest rokiem kluczowym dla ekspansji sieci na polskim rynku.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników hoteli Vienna House w Polsce. Dzięki inwestycjom w istniejące obiekty oraz otwarciu hotelu w Warszawie sieć rośnie w siłę i umacnia swoją pozycję na polskim rynku hotelarskim, na którym jest obecna od 1991 r. – podkreśla Tomasz Piórkowski, dyrektor regionalny Vienna House. - Kładziemy duży nacisk na rozwój sieci i pozyskiwanie nowych projektów hotelowych. Inwestorom oferujemy stabilne umowy najmu, zabezpieczone gwarancjami bankowymi i korporacyjnymi. Jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy z inwestorami, takie jak umowy o zarządzanie czy zakup nieruchomości – dodaje.

W lutym 2019 r. Vienna House powiększyła swoje portfolio wchodząc na warszawski rynek hotelarski z biznesowo-lifestyle’owym obiektem. Vienna House Mokotow Warsaw jest zlokalizowany w biurowej dzielnicy Mokotów i wyróżnia się postindustrialnym designem oraz restauracją Greenhouse, która jest zieloną oazą oferującą wyselekcjonowane dania bazujące na zdrowych i lokalnych składnikach. Inwestorem kompleksu P4, do którego należy hotel, jest Garvest sp. z o.o.

W tym roku sieć ogłosiła podpisanie umowy na projekt hotelowy we Wrocławiu, który zostanie otwarty w 2022 r. pod marką Vienna House Easy. Aktualnie trwają prace przygotowawcze, a Vienna House wspiera inwestora na etapie realizacji.

Więcej czytaj w serwisie www.propertynews.pl.