×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W przyszłym miesiącu otwarcie hotelu Mercure Katowice Centrum
W przyszłym miesiącu otwarcie hotelu Mercure Katowice Centrum

W przyszłym miesiącu otwarcie hotelu Mercure Katowice Centrum

Autor: horecatrends.pl za propertynews.pl Data: 25 sierpnia 2021 12:57

Hotel Mercure Katowice Centrum sieci Accor otworzy się w przyszłym miesiącu. Do dyspozycji gości zostaną oddane 268 pokoje.  W obiekcie znajdą się również sale konferencyjne, centrum fitness z siłownią i gabinetami masażu oraz restauracja Winestone.

Hotel położony jest obok Dworca Kolejowego oraz Autobusowego, z którego kursują bezpośrednie połączenia na Lotnisko Katowice. W odległości 200 m znajduje się przystanek tramwajowy z dojazdem do Centrum Kongresowego (5 min). W hotelu znajdzie się restauracja Winestone z lokalnymi produktami.

Fasada budynku pokryta naturalną i żywą roślinnością, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii oraz wody deszczowej, użycie ekologicznych materiałów czy zaawansowany system monitoringu zarządzania wodą i energią to tylko niektóre z ekologicznych rozwiązań zastosowanych w hotelu.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Hotel Mercure Katowice Centrum będzie mógł się pochwalić największą w mieście ścianą z żywych roślin. Otwarcie drzwi dla pierwszych gości Mercure Katowice Centrum nastąpi już w przyszłym miesiącu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz