×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
W Szklarskiej Porębie stanie pierwszy w Europie hotel pod marką voco Resort
voco Resort Szklarska Poręba ma mieć 100 pokoi oraz własny browar hotelowy, ofertę gastronomiczną i strefę wellness. Fot. Materiały prasowe

W Szklarskiej Porębie stanie pierwszy w Europie hotel pod marką voco Resort

Autor: Oprac. KG Data: 03 lutego 2022 14:10

IHG i Grupa AKME wprowadzają do Szklarskiej Poręby pierwszy w Europie hotel pod marką voco Resort.

voco Resort Szklarska Poręba ma mieć 100 pokoi oraz własny browar hotelowy, ofertę gastronomiczną i strefę wellness. Otwarcie obiektu planowane jest na 2024 r.

Hotel będzie częścią większego kompleksu Horizon Hotel & Resort razem z hotelem Holiday Inn Resort, którego otwarcie ma nastąpić w drugiej połowie 2022 r. oraz apartamentami.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Za projekt hotelu odpowiada Q2 Studio, a pracownia Tremend, będąca inwestorem zastępczym, przygotuje projekt wnętrz. PORR został wybrany na generalnego wykonawcę, tak jak i w przypadku hotelu Holiday Inn Resort.

- Cała Grupa AKME jest podekscytowana podpisaniem umowy na nasz drugi hotel z IHG Hotels & Resorts, obok hotelu Holiday Inn Resort Szklarska Poręba oraz tym, że możemy dodać markę voco Resort do naszego portfolio. Jest to wynik świetnej relacji, jaką mamy z IHG, naszego pionierskiego myślenia i chęci oferowania unikalnych usług dla naszych gości - mówi Wiktor Grzechociński z Grupy AKME.

I dodaje: - Lokalizacja hotelu voco Resort Szklarska Poręba nie mogła być lepsza dla gości udających się na wypoczynek. Siła systemów dystrybucji i programu lojalnościowego IHG połączona z ciekawymi i pasjonującymi markami hotelowymi sprawiają, że jesteśmy pewni, że nasi gości będą zadowoleni ze wszystkich usług, które hotele będą oferować.

Polska pozostaje mocno rozwijającym się rynkiem dla IHG Hotels & Resorts, z 15 istniejącymi hotelami i kolejnymi 22 obiektami w przygotowaniu. Marka vovo należąca do IHG Hotels & Resorts jest obecna w ponad 23 lokalizacjach na świecie, a następne 33 hoteli jest na etapie przygotowania. 

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz