×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wakacje.pl zadebiutowały w toruńskim centrum handlowym
W toruńskim centrum handlowym zadebiutowało biuro podróży Wakacje.pl/fot. materiały prasowe

Wakacje.pl zadebiutowały w toruńskim centrum handlowym

Autor: PTWP - PropertyNews.pl Data: 27 kwietnia 2023 11:09

Nowe Bielawy wzmacniają ofertę w segmencie usługowym. W toruńskim centrum handlowym zadebiutowało biuro podróży Wakacje.pl.

Wakacje.pl to gracz na rynku zorganizowanych wyjazdów turystycznych.
W swojej ofercie Wakacje.pl mają m.in. wczasy pobytowe w Polsce i zagranicą.

Nowe biuro Wakacje.pl rozszerzyło ofertę Nowych Bielaw

Dzięki nowemu biuru podróży, które wzbogaca aktualną już ofertę, odwiedzający centrum mają teraz też dostęp do niezwykle szerokiej propozycji wiodących i sprawdzonych touroperatorów, a przez to do tysięcy atrakcyjnych destynacji wyjazdowych w kraju i zagranicą – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Greenman Poland.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Wakacje.pl to gracz na rynku zorganizowanych wyjazdów turystycznych. Planujący wypoczynek mogą u niego znaleźć bazę prawie 75 tys. ofert do 150 krajów, która jest codziennie aktualizowana i obejmuje ponad 100 doskonale znanych na europejskim rynku biur podróży – m.in. Rainbow Tours, Grecos, Coral Travel i wielu innych.

W ofercie Wakacje.pl mają m.in. wczasy pobytowe w Polsce i zagranicą, wycieczki objazdowe na całym świecie, wycieczki do egzotycznych krajów, wypoczynek połączony ze zwiedzaniem, pobyty świąteczne, obozy, kolonie, a także bilety lotnicze i autokarowe, rezerwację hoteli. Korzystający z Wakacje.pl znajdą tutaj także wszystkie niezbędne dodatkowe usługi związane z turystyką: ubezpieczenia, rezerwacje wycieczek fakultatywnych oraz miejsc parkingowych.

– Jestem przekonana, że ten debiut spotka się z ogromnym zainteresowaniem lokalnego rynku. Tym bardziej, że pojawienie się nowego najemcy zbiega się z okresem, kiedy to Polacy intensywnie planują wyjazdy na letnie wakacje i długie weekendy, a co za tym idzie poszukują ekspertów i zaufanych partnerów, z którymi mogą przygotować się do urlopu – dodaje.

Wakacje.pl to kolejny najemca w segmencie usługowym Nowych Bielaw. Odwiedzający centrum znajdą tu punkty m.in. banków Millenium i mBank, teleoperatorów Orange, Plus/Polsat Box, T-Mobile, i Play, Canal Plus, Kodano Optyk, Vision Express, Poczty Polskiej, Panek czy Pralni EBS. Od niedawna działa tu także biuro podróży TUI.

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz