×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Warsaw Airport Hotel najlepszy wśród 31 hoteli Renaissance w obszarze EMEA
Hotel Renaissance Warsaw Airport został najlepiej oceniony za swoją wysoką jakość, czystość, utrzymanie i zadowolenie z usług gastronomicznych. Fot. PHH

Warsaw Airport Hotel najlepszy wśród 31 hoteli Renaissance w obszarze EMEA

Autor: Katarzyna Gubała Data: 20 stycznia 2023 11:30

Renaissance Warsaw Airport Hotel, należący do Grupy PHH, okazał się najlepszym hotelem tej marki aż w czterech kategoriach wśród 31 hoteli Renaissance w obszarze EMEA (kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki), za 2022 rok.

Hotel Renaissance Warsaw Airport został najlepiej oceniony za swoją wysoką jakość, czystość, utrzymanie i zadowolenie z usług gastronomicznych.

Renaissance Warsaw Airport Hotel to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z portem lotniczym i także pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do największej sieci hotelarskiej na świecie - Marriott International.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się do polskiego modernizmu. Jako jedyny w okolicy lotniska, ma w swojej ofercie basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA. Goście hotelu mogą również skorzystać z Club Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną i widokiem na płytę lotniska. W hotelu znajduje się przestrzeń konferencyjna na 9 sal konferencyjnych oraz sala balowa o powierzchni 400 metrów kwadratowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz