Partnerzy portalu
Warszawskie hotele przylotniskowe PHH najlepiej ocenione przez gości Marriott Warszawskie hotele przylotniskowe PHH najlepiej ocenione przez gości Marriott

Warszawskie hotele przylotniskowe PHH najlepiej ocenione przez gości Marriott

Autor: PHH Data: 04 listopada 2022 13:47

Dwa hotele należące do Grupy PHH, zlokalizowane przy Lotnisku Chopina – Renaissance i Courtyard uzyskały najlepszy wynik współczynnika polecenia hotelu ITR (Intent To Recommend). Tym samym zajęły pierwsze miejsce wśród swoich marek we wszystkich hotelach franczyzowych sieci Marriott International w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) za trzy kwartały 2022 r.

– Uzyskany przez nasze dwa nasze hotele – Renaissance i Courtyard wynik ponad 80 proc. współczynnika polecenia hotelu ITR (Intent To Recommend) na podstawie kilku tysięcy ankiet z opiniami gości to wielkie wyróżnienie dla naszych pracowników i docenienie naszej codziennej pracy. Nasze przylotniskowe hotele Grupy PHH otrzymały te wyróżnienia spośród prawie setki hoteli franczyzowych marek Renaissance oraz Courtyard w państwach położonych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA). Zdobycie pierwszego miejsca za trzy kwartały 2022 r. jeszcze bardziej motywuje nas do dalszych wysiłków, aby zapewnić jeszcze wyższy standard usług dla naszych gości – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport. 

Renaissance Warsaw Airport Hotel

Renaissance Warsaw Airport Hotel to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z portem lotniczym i także pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do największej sieci hotelarskiej na świecie – Marriott International. Dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się  do polskiego modernizmu. Jako jedyny w okolicy lotniska, ma w swojej ofercie basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA. Goście hotelu mogą również skorzystać  z Club Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną  i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska. W hotelu znajduje się nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta – 9 sal konferencyjnych, a także Sala Balowa o powierzchni 400 metrów kwadratowych.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Czterogwiazdkowy Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport to pierwszy hotel tej marki w Polsce. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni prawie 764 mkw. W momencie otwarcia w 2003 roku, obiekt był jedynym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w Polsce. Sukces hotelu zapoczątkował inne inwestycje hotelowe zlokalizowane w pobliżu lotnisk w Polsce. Rokrocznie z usług hotelu korzysta prawie 90 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. był doceniamy przez gości hotelowych co uplasowało go w czołówce najlepszych hoteli tej marki na świecie.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz