Partnerzy portalu
Weekend za pół ceny: Kiedy tańsze oferty noclegów? Weekend za pół ceny: Kiedy tańsze oferty noclegów?

Weekend za pół ceny: Kiedy tańsze oferty noclegów?

Autor: AW Data: 17 listopada 2022 12:08

Już jutro w całej Polsce po raz kolejny rusza akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Atrakcyjne oferty w miejscowościach nadmorskich, w górskich destynacjach, a także city break czekają na turystów w hotelach i innych obiektach.

Weekend za pół ceny 2022: Kiedy?

– W tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcyjnych ofert, z których nasi goście będą mogli skorzystać w promocyjnych cenach w naszych obiektach na terenie całej Polski. Szczególne polecamy interesujące propozycje na weekendowy wypoczynek w miejscowościach nadmorskich, w nowoczesnych i historycznych miastach w centralnej Polsce, a także w najciekawszych górskich destynacji dla aktywnych – podkreśla Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR Polskiego Holdingu Hotelowego.

Kampania „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to niezwykle ważny projekt dla promocji branży turystycznej w naszym kraju. Polski Holding Hotelowy od samego początku odgrywał znaczącą rolę przy zainicjowaniu tej kampanii we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. Dzięki niej turyści mogą odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach, a przedsiębiorcy budować długoterminowe relacje z gośćmi i docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

W tym roku Weekend za pół ceny powraca w nowej odsłonie. W trakcie aż dwóch listopadowych weekendów (18-20 oraz 25-27 listopada) przedsiębiorcy będą czekać na turystów ze specjalnymi ofertami.

 

Gdzie znaleźć oferty promocyjne Weekend za pół ceny?

Na stronie internetowej polskazobaczwiecej.pl, w zakładce „Znajdź ofertę” znajduje się lista partnerów projektu, wraz z wyszukiwarką oraz mapą z umiejscowionymi obiektami. Sprzedaż ofert rozpoczęła się w II połowie października.

Czy promocyjne oferty można realizować tylko w weekendy 18-20 oraz 25-27 listopada?

Nie tylko - informują organizatorzy akcji. Niektórzy partnerzy projektu oferują promocyjne weekendy w innym terminie. Wszystkie informacje związane z realizacją ofert promocyjnych, w tym terminy, znajdują się na stronach partnerów projektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz