Partnerzy portalu
„Weekend za pół ceny” również w hotelach Grupie PHH. To aż dwie okazje na promocyjne ceny Akcja „Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny” to świetna okazja na city break. Fot. Shutterstock

„Weekend za pół ceny” również w hotelach Grupie PHH. To aż dwie okazje na promocyjne ceny

Autor: Oprac. KG Data: 18 listopada 2022 09:15

W piątek (18 listopada) w całej Polsce po raz kolejny rusza akcja „Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny”. Atrakcyjne oferty czekają na turystów w hotelach i obiektach Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Oferty obiektów można znaleźć w portalu rezerwacyjnym wpolscenajlpiej.pl.

- W tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcyjnych ofert, z których nasi goście będą mogli skorzystać w promocyjnych cenach w naszych obiektach na terenie całej Polski. Szczególne polecamy interesujące propozycje na weekendowy wypoczynek w miejscowościach nadmorskich, w nowoczesnych i historycznych miastach w centralnej Polsce, a także w najciekawszych górskich destynacji dla aktywnych - podkreśla Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR Polskiego Holdingu Hotelowego.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Dwa weekendy listopada za pół ceny

Jak informuje Polski Holding Hotelowy, grupa od od samego początku odgrywała znaczącą rolę przy zainicjowaniu kampanii „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny” we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną. 

Dzięki akcji turyści mogą odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach, a przedsiębiorcy budować długoterminowe relacje z gośćmi i docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców. W tym roku powraca ona w nowej odsłonie i w trakcie aż dwóch listopadowych weekendów (18-20 oraz 25-27 listopada) przedsiębiorcy będą czekać na turystów ze specjalnymi ofertami.

Co to jest Polski Holding Hotelowy?

Grupa PHH posiada 54 hotele i obiekty z blisko 6 tysiącami pokoi, zlokalizowane w różnych częściach Polski. Współpracuje - jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz