×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wim Hof i inni w podcastach „Health to Wealth" Grupy Accor
Wim Hof i inni w podcastach „Health to Wealth" Accor; fot. unsplash

Wim Hof i inni w podcastach „Health to Wealth" Grupy Accor

Autor: Propertynews Data: 10 maja 2022 09:49

Grupa hotelarska Accor zaprasza podcasty o tematyce wellbeing. W sieci można posłuchać już pierwszych czterech odcinków „Health to Wealth”.

Health to Wealth Accor

– Jako światowy lider w branży hotelarskiej, chcemy być wzorem w zwracaniu uwagę na dbałość o dobre samopoczucie, które wykracza poza dotychczasowe myślenie skupione na centrach spa i fitness. Wellbeing  pojawia się we wszystkich obszarach naszej działalności - od usług hotelowych, poprzez gastronomię, design i wiele innych. Cieszymy się, że w ramach „Health to Wealth” z pomocą wyjątkowych osobistości możemy zainspirować naszą społeczność i branżę do poprawy zdrowia psychicznego i fizycznego w czasach dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości – mówi Emlyn Brown, Global Vice President, Well-Being, Accor.

W sieci można posłuchać już pierwszych czterech odcinków „Health to Wealth”, w których Wim Hof zwraca uwagę na równy dostęp do zdrowia i potęgę oddechu („Putting Mind Over Matter”), Kate Cook wyjaśnia wpływ zdrowia i odżywiania na wyniki biznesowe („Super Powered Through Strategic Nutrition”); Saasha Celestial-One omawia autorską, naturalną receptę na problem marnotrawstwa („Sharing A Recipe To Reduce Food Waste”), a Manuel Muniz ujawnia znaczenie i możliwości wykorzystania technologii w poprawie samopoczucia („Turning The Digital Tide”).

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

- Wszyscy wspólnie tworzymy naszą planetę, a gdy część tego organizmu jest w pewien sposób zaniedbana, odbija się to na całej społeczności. Moim zdaniem to bardzo naturalny sposób myślenia o społecznych i międzyludzkich powiązaniach, które przeplatają się w podcaście „Health to Wealth” – stwierdza Saasha Celestial-One, uczestniczka podcastów oraz autorka OLIO, aplikacji ułatwiającej dzielenie się żywnością i rewolucjonizującej sposób, w jaki zapobiegamy marnotrawstwu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz