×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Wizz Air - nowe trasy jesienią
Nowe trasy Wizz Air już jesienią!/fot. pixabay

Wizz Air - nowe trasy jesienią

Autor: PAP Data: 29 sierpnia 2022 15:24

Węgierski Wizz Air od września ponownie zacznie latać z Katowic do Abu Zabi i Katanii oraz uruchomi nowe połączenie z Krakowa do Lyonu we Francji; w październiku linia poleci z Katowic i Warszawy na Fuerteventurę, z Warszawy do Marrakeszu; uruchomi też nowe połączenie na Maderę - podał przewoźnik.

Nowe trasy Wizz Air już jesienią

  • Wizz Air od września 2022 r. ponownie zacznie latać z Katowic do Abu Zabi i Katanii. Uruchomi też nowe połączenie z Krakowa do Lyonu we Francji.
  • Z kolei w październiku poleci z Katowic i Warszawy na Fuerteventurę, z Warszawy do Marrakeszu.
  • Wizz Air zapowiedział uruchomienie nowego połączenia na Maderę.

Węgierski Wizz Air poinformował w poniedziałek, że od 26 września ponownie zaoferuje loty na trasach z Katowic do Abu Zabi (poniedziałki, środy, piątki) i Katanii (od 5 września, poniedziałki, piątki) oraz uruchomi od 21 września nowe połączenie z Krakowa do Lyonu we Francji, gdzie będzie latał w poniedziałki, środy i piątki.

Od 30 października linia poleci z Katowic na Fuerteventurę (rejsy w soboty), a dzień później zacznie latać z Warszawy na Fuerteventurę (poniedziałki, piątki).

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Ze stolicy Polski Wizz Air 30 października poleci na Maderę (środy, niedziele), 31 października do Marrakeszu (poniedziałki, piątki).

Przewoźnik ma 38 baz w 16 krajach, z czego pięć w Polsce: w Katowicach, Krakowie, Warszawie, we Wrocławiu i w Gdańsku; obsługuje flotę 160 samolotów typu Airbus A320 i A321. Linia jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych pod nazwą WIZZ. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz