×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Władysław Grochowski, prezes zarządu Arche SA w gronie panelistów na EEC 2022
Władysław Grochowski, prezes zarządu Arche SA jest panelistą EEC 2022/fot. PTWP

Władysław Grochowski, prezes zarządu Arche SA w gronie panelistów na EEC 2022

Autor: Magda Brzózka Data: 22 kwietnia 2022 18:02 | Aktualizacja: 23 kwietnia 2022 09:32

Władysław Grochowski, prezes zarządu Arche SA weźmie udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym 2022. Weźmie udział w sesjach: #StandforUkraine. Firmy, na które można liczyć oraz Rewitalizacja.

W dniach 25-27 kwietnia odbędzie się 14. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Przed nami blisko sto pięćdziesiąt debat, trzy dni pełne dyskusji, prezentacji i wymiany doświadczeń.  

Władysław Grochowski, prezes zarządu Arche SA weźmie udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym 2022. Udział weźmie w sesjach: #StandforUkraine. Firmy, na które można liczyć oraz Rewitalizacja.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

25 kwietnia 2022 r. | 16.30-18.00 | sala Wielofunkcyjna E
#StandforUkraine. Firmy, na które można liczyć 

Na panelu zostaną poruszone takie kwestie jak m.in.:

• Prezentacja form wsparcia Ukrainy i Ukraińców przez pracodawców i firmy na polskim rynku. Jak pomagać skutecznie? Przegląd doświadczeń i dobrych praktyk.

• Debata z udziałem przedstawicieli rządu, samorządu, biznesu, organizacji. Jakiego wsparcia potrzebuje i będzie potrzebować Ukraina i ukraińska gospodarka? Jak współpracować na rzecz Ukraińców w Polsce? Od pomocy doraźnej do działań długofalowych. Mocni, by pomagać – stabilizacja i kondycja polskiej gospodarki w realiach wojennych i kryzysowych zaburzeń i obciążeń.

Z kolei 27 kwietnia 2022 r. Władysław Grochowski, prezes zarządu Arche SA będzie panelistą sesji "Rewitalizacja".

Na debacie eksperci poruszą takie kwestie jak: Przepis na udaną rewitalizację. Reguły definiowania przestrzeni na nowo. Kryteria, cele, decyzje: rewitalizować czy burzyć i budować od nowa? Rewitalizacją a rynek – modny vintage i coś więcej. Czego oczekują najemcy i inwestorzy? Projekty, które budują klimat, potwierdzają tożsamość miasta, podnoszą jego atrakcyjność. Rewitalizacja i miastotwórczy mixed use. Spójność i struktura połączeń w nadawaniu nowych funkcji obiektom i dzielnicom.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz