×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Zmiany kadrowe w Novotel Warszawa Centrum
Kristina Matulevičienė objęła stanowisko Deputy General Managera w hotelu Novotel Warszawa Centrum. Fot. Archiwum

Zmiany kadrowe w Novotel Warszawa Centrum

Autor: propertynews.pl Data: 28 lipca 2022 09:05 | Aktualizacja: 28 lipca 2022 09:07

Do załogi Novotel Warszawa Centrum dołącza Kristina Matulevičienė na stanowisku Deputy General Managera i Paulina Skudlarz, która na pozycji Senior Sales Manager zdobywa nowe kompetencje.

Kristina Matulevičienė ma na swoim koncie ponad 20 lat doświadczenia w branży turystycznej i hotelarskiej, które zdobywała na Litwie i w Polsce. Pełniła funkcje managerskie w obszarze Operations & Sales. Dzięki talentowi do zarządzania połączonemu z entuzjazmem w jednoczeniu zespołów, awansowała na stanowisko managerskie w Novotel Warszawa Centrum. 

Paulina Skudlarz mimo młodego wieku posiada bogate doświadczenie managerskie. Karierę rozpoczęła w 2010 roku, pracując jako kelnerka w hotelowej restauracji Ibis Warszawa Centrum, gdzie po technikum hotelarskim rozwinęła swoją pasję do branży.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Do Novotel Warszawa Centrum Paulina Skudlarz trafiła w 2013 roku, początkowo jako pracownik recepcji, później jako koordynator działu. Po niespełna roku jej zaangażowanie przyniosło awans na stanowisko kierownika działu rezerwacji, jako najmłodszy kierownik w zespole. Od 2018 roku w Novotel Warszawa Centrum Paulina pełni obowiązki Senior Sales Manager – pierwotnie odpowiedzialna za segment leisure group, później zwiększono zakres o zarządzania działem rezerwacji, a od marca tego roku dodatkowo o dział MICE.

Sieć Novotel posiada ponad 530 lokalizacji w ponad 60 krajach, jest częścią Accor, wiodącej na świecie grupy hotelarskiej, obejmującej ponad 5 300 obiektów i 10 000 lokali gastronomicznych w 110 krajach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz