×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Zmiany personalne w grupie PHH. Nowy członek zarządu, nowy prezes Geovita
Na zdjęciu od lewej: Paweł Skotarek i Daniel Puciato. Fot. PHH

Zmiany personalne w grupie PHH. Nowy członek zarządu, nowy prezes Geovita

Autor: KG/horecatrends Data: 08 sierpnia 2022 11:50

Rada Nadzorcza Polskiego Holdingu Hotelowego wybrała Daniela Puciato na członka zarządu ds. handlowych. Stanowisko prezesa spółki Geovita - jednej ze spółek należących do grupy PHH - objął Paweł Skotarek.

Nowy członek zarządu PHH

Daniel Puciato obejmie stanowisko członka zarządu ds. handlowych wraz z rozpoczęciem nowej kadencji zarządu PHH, która rozpocznie się dzień po odbyciu Zgromadzenia Wspólników zatwierdzającego sprawozdanie finansowe spółki za 2021 r. Jednocześnie z dniem 31 lipca br. rezygnację z funkcji członka zarządu ds. zrównoważonego rozwoju złożył Zbigniew Gryglas, który zasiadał w zarządzie PHH od 1 stycznia 2022 r. - czytamy w komunikacie prasowym.

Daniel Puciato to doktor ekonomii (Szkoła Główna Handlowa), nauk o zarządzaniu i jakości (Uniwersytet Jagielloński) oraz doktor i doktor habilitowany nauk o kulturze fizycznej (Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu). Prezes Zarządu Fundacji Banku Ochrony Środowiska oraz wieloletni menedżer kierunku turystyka i rekreacja w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Nauczyciel akademicki – profesor uczelni. Biegły sądowy z zakresu zarządzania w turystyce i sporcie. Członek Rady ekspertów ds. turystyki przy Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Autor publikacji naukowych i ekspertyz z zakresu: zrównoważonego rozwoju, ekonomiki turystyki, finansów przedsiębiorstwa hotelowego, zarządzania hotelem, w tym zarządzania środowiskowego i zachowań prośrodowiskowych różnych grup interesariuszy hoteli.

Nowy prezes Geovita

Od 1 sierpnia br. prezesem spółki Geovita S.A., jednej ze spółek należących do grupy PHH, został Paweł Skotarek, prawnik i przedsiębiorca, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Executive Master of Business Administration na Collegium Humanum.

Skotarek posiada wieloletnie doświadczenie jako menedżer i przedsiębiorca w branży HoReCa. Pracował także jako konsultant prawny przy bezpośrednich inwestycjach zagranicznych w Polsce oraz jako doradca i ekspert w zakresie nadzoru nad podmiotami sektora publicznego.

Na bazę hotelowo-wypoczynkową Geovity składa się 10 funkcjonujących obiektów zlokalizowanych na terenie całej Polski. W portfolio znajdują się trzy obiekty nadmorskie: Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno, sześć górskich: Lądek-Zdrój, Wisła, Krynica-Zdrój, Złockie, Zakopane, Czarna k. Ustrzyk Dolnych oraz jeden ośrodek nad jeziorem - Jadwisin nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy.

W ofercie, poza standardowymi usługami hotelowymi, znajduje się szeroka gama świadczeń zdrowotnych i rehabilitacyjnych. W siedmiu z dziesięciu obiektów prowadzone są zabiegi mające na celu poprawę jakości zdrowia, kondycji fizycznej oraz udzielane są świadczenia związane z odnową biologiczną.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz