×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Zmiany w InterContinental Warszawa. Oto nowi dyrektorzy w pięciogwiazdkowym hotelu
Nicholas A. Ranam, Dyrektor Operacyjny InterContinental Warszawa. Fot. Materiały prasowe

Zmiany w InterContinental Warszawa. Oto nowi dyrektorzy w pięciogwiazdkowym hotelu

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 23 marca 2023 09:10

Do zespołu 5-gwiazdkowego InterContinental Warszawa, należącego do IHG Hotels & Resorts, dołączyli Jolanta Fila-Szyling oraz Nicholas A. Rana.

Jolanta Fila-Szyling objęła stanowisko Dyrektora Działu Personalnego, a Nicholas A. Rana pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego.

Nowa szefowa Działu Personalnego

Jolanta Fila-Szyling posiada ponad 15-letnie doświadczenie pracy w dziale HR, które zdobywała w różnych branżach m.in.: IT, Finanse i SSC. Początki jej kariery zawodowej to praca dla takich firm jak: Vistra Corporate Services Centralny Ośrodek Informatyki, SII, Citi Bank, czy Dentons Business Services, gdzie głównie odpowiadała za standaryzację procesów rekrutacyjnych, employee branding, a także szkolenia i rozwój pracowników, budując efektywne Employee Value Proposition (EVP) dla obecnych i przyszłych pracowników firmy.

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jolanta Fila-Szyling.

W 2019 roku przeniosła się do firmy KR Group, gdzie pracując na stanowisku Head of HR odpowiadała m.in.: za budowę i transformację procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych, rozwojowych czy budowanie systemów motywacyjnych a od 2021 kontynuowała swoją drogę w roli Managera i HR Business partnera w Consultingu dla firmy Deloitte w dziale Enterprise Technology. W InterContinental Warszawa Jolanta będzie kierowała pracami działu personalnego i odpowiadała za tworzenie strategii HR.

Nowy Dyrektor Operacyjny InterContinental Warszawa

Nicholas A. Rana od ponad 20 lat jest związany z branżą hotelarską. W 2001 roku rozpoczął współpracę z siecią Marriott International, gdzie pracował na różnych stanowiskach w hotelach na całym świecie m.in. w Dubaju, Kopenhadze, Budapeszcie i Pradze. W 2009 roku jego kariera nabrała tempa, ponieważ objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w hotelu Reneissance Malmo Hotel. Będąc częścią zespołu odpowiedzialnego za otwarcie hotelu, Nicholas miał za zadanie stworzenie strategii sprzedażowych a także tworzenie i wdrażanie procedur oraz planowanie budżetów.

W kolejnych latach Nicholas pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży w kilku hotelach w tym: JW. Marriott Absheran Baku a od 2015 roku także w Abu Dhabi. Od 2017 roku piastował stanowisko Dyrektora Generalnego w Kolpin Hotels w Danii. W 2019 Nicholas dołączył do sieci IHG Hotels & Resorts obejmując funkcję Cluster Director of Sales & Marketing w InterContinental Malta. Jako Dyrektor Operacyjny w InterContinental Warsaw będzie odpowiadał za pracę kluczowych działów operacyjnych w tym: działu technicznego, gastronomicznego i bankietów a także RiverView Wellness Centre oraz recepcji.

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz