Partnerzy portalu
Zygmunt Solorz właścicielem kolejnych hoteli w Zakopanem Zygmunt Solorz przejmuje kolejne hotele od "królowej Zakopanego". / fot. Archiwum Leszczyński

Zygmunt Solorz właścicielem kolejnych hoteli w Zakopanem

Autor: Onet.pl Data: 14 listopada 2022 16:05

Spółka należąca do biznesmena, który jest trzeci na liście najbogatszych Polaków, przejęła już trzy luksusowe hotele, należące w przeszłości do "królowej Zakopanego" - pisze Onet.pl.

Zygmunt Solorz przejmuje kolejne hotele od "królowej Zakopanego"

Jak pisze portal, pięciogwiazdkowy hotel Litwor i czterogwiazdkowy Belvedere są już własnością jednego z najbogatszych Polaków — Zygmunta Solorza. Spółka należąca do właściciela Polsatu, przejęła już trzy luksusowe hotele, należące w przeszłości do "królowej Zakopanego"

- O ile jednak przed laty pierwszy z nich przejmował on w asyście policji, ochroniarzy i komornika to drugi obiekt była właścicielka Małgorzata Ch., oddała mu dobrowolnie i w spokojnej atmosferze. Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Ch. idąc na ugodę z Zygmuntem Solorzem, liczy na to, że wycofa się on także z udziału w jej procesie karnym. Prawnicy miliardera mieli w nim status oskarżycieli posiłkowy - czytamy w artykule. 

Hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy – szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Jak przypomina portal, batalia o przejęcie hoteli pomiędzy Zygmuntem Solorzem a Małgorzatą Ch. i grupą Trip. trwała od 2017 roku. 

Więcej na Onet.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz