×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu

Gdańsk: Dotykał kobiety w ich miejsca intymne; policjanci publikują rysopis sprawcy

Autor: PAP Data: 16 maja 2023 18:02

Policjanci z Gdańska opublikowali rysopis mężczyzny, który może mieć związek z dokonaniem innej czynności seksualnej. Sprawca jadąc rowerem zaczepił dwie przypadkowo spotkane kobiety i dotykał ich miejsc intymnych.

"Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z gdańskiej komendy miejskiej prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa w Gdańsku śledztwo w sprawie innej czynności seksualnej" - podali w komunikacie policjanci z gdańskiej komendy.

Do zdarzeń doszło ma przełomie października oraz listopada 2022 r. Sprawca jadący rowerem ul. Startową, a w drugim przypadku ul. Kołobrzeską zaczepił dwie przypadkowo spotkane kobiety i dotykał ich miejsc intymnych. Podczas pracy nad sprawą policjanci ustalili rysopis mężczyzny, który może mieć związek z tymi zdarzeniami.

Na stronie internetowej gdańskiej policji zostały opublikowane dwa portrety pamięciowe sporządzone przez funkcjonariuszy. Na jednym z nich widać mężczyznę w okularach i w krótkich włosach. Na drugim mężczyznę w kapturze na głowie

Gdańscy policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę lub mają informację mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, o kontakt pod numerem telefonu 47 741 35 08, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub wysyłając na adres poczty: wds.gdansk@gd.policja.gov.pl.

Portrety pamięciowe mężczyzny zostały opublikowane na stronie https://gdansk.policja.gov.pl/

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz