×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu

Podkarpackie: Konkurs dla innowacyjnych firm z regionu

Autor: PAP Data: 09 sierpnia 2023 15:19

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego (RARR) ogłosiła nabór do konkursu Innowator Podkarpacia. Konkurs kierowany jest do MŚP i startupów z terenu województwa, które mają sukcesy w opracowywaniu lub wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. To już XXIV edycja plebiscytu.

Jak poinformował PAP Jakub Namięta z RARR, celem konkursu jest wypromowanie firmy, która jest innowacyjna i dysponuje produktem o wysokim standardzie. Podkreślił, że udział w konkursie jest bezpłatny, finansowany w ramach projektu Enterprise Europe Network.

Konkurs przeznaczony jest dla mikro-, małych- oraz średnich przedsiębiorstw mających sukcesy w opracowywaniu lub wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, posiadających swoją siedzibę na terenie województwa podkarpackiego. Laureaci konkursu otrzymają honorowy tytuł Innowator Podkarpacia 2023.

"Wierzymy, że dzięki idei konkursu uda nam się wypromować firmy oraz Podkarpacie jako region dysponujący wyjątkową myślą technologiczną, oferujący produkty o wysokim światowym standardzie" - podkreślił Namięta.

Regulamin oraz dokumenty konkursowe dostępne są na stronie internetowej RARR. Deklarację uczestnictwa w konkursie można przesyłać m.in. drogą elektroniczną do 29 sierpnia br.

W dotychczasowych 23 edycjach konkursu wzięło udział ponad 300 firm z regionu. Tytuł Innowatora Podkarpacia zdobyło ponad 60 przedsiębiorców.

Patronat honorowy nad konkursem objęli marszałek województwa podkarpackiego, wojewoda podkarpacki oraz rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz