×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu

Pomorskie: Pobicie w trakcie wieczoru kawalerskiego; trzej mężczyźni zatrzymani przez policję

Autor: PAP Data: 18 lipca 2023 12:21

Policjanci z Sopotu zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 18 i 19 lat podejrzanych o pobicie 33-latka. Mężczyzna wraz z przyjaciółmi uczestniczył w wieczorze kawalerskim. Sprawcy pobicia usłyszeli zarzuty. Zastosowano wobec nich dozór policyjny.

"Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że cała trójka biła pięściami i kopała pokrzywdzonego 33-latka, który do Sopotu przyjechał na wieczór kawalerski, a jeden z 19-latków dodatkowo rozpylił gaz pieprzowy" - relacjonowała we wtorek oficer prasowa sopockiej policji podkom. Lucyna Rekowska.

Do bójki doszło w sobotę nad ranem na ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. Policjanci po przyjeździe na miejsce zastali pobitego 33-latka z województwa podkarpackiego. Sprawcy uciekli przed funkcjonariuszami. "Pokrzywdzony z obrażeniami głowy trafił do szpitala, zaś policjanci, mając rysopisy sprawców, rozpoczęli ich poszukiwania" - przekazała Rekowska.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Gdyni. "Cała trójka z miejsca zatrzymania trafiła do policyjnej celi. Badanie trzeźwości wykazało, że wszyscy znajdują się pod wpływem alkoholu" - dodała policjantka.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Sopocie po zapoznaniu się z całością materiału dowodowego ogłosił podejrzanym zarzuty pobicia mężczyzny, w wyniku którego został on narażony na ciężki uszczerbek na zdrowiu. Po przesłuchaniu, wobec zatrzymanych, zastosował dozór policyjny z obowiązkowym stawiennictwem na komisariacie.

Za pobicie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz