×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu

Premier: jeżeli będziemy dalej rządzić, chcę kontynuować Program Inwestycji Strategicznych

Autor: PAP Data: 23 maja 2023 10:42

Jeżeli wyborcy tak zdecydują i będziemy dalej rządzić, chcę kontynuować Program Inwestycji Strategicznych; będę dążył do tego, by takie programy były cykliczne - zarówno wielkie, jak Polski Ład, jak np. programy wspierające specjalne strefy ekonomiczne - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

We wtorek Mateusz Morawiecki wziął udział w konferencji Banku Gospodarstwa Krajowego poświęconej finansom samorządów. Premier zapowiedział, że "jeżeli wyborcy tak zadecydują i będziemy mogli kontynuować nasze rządzenie, to chcę też kontynuować Program Inwestycji Strategicznych".

"Chcę doprowadzić do tego, żeby te programy były cykliczne. Zarówno te wielkie programy - przekrojowe, jak Polski Ład edycja 1, edycja 2 - jak również te, które wiązały się z podniesieniem szans rozwojowych poszczególnych obszarów, w szczególności zaniedbanych" - oświadczył Morawiecki. Jak wskazał, chodzi m.in. o program wsparcia dla obszarów po PGRach, a także program rozbudowy infrastruktur specjalnych stref ekonomicznych.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz