×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu

Ryanair: w sezonie zimowym o 20 proc. mniej rejsów z lotniska w Modlinie

Autor: PAP Data: 08 września 2023 12:18

Irlandzki Ryanair w nadchodzącym sezonie zimowym o 20 proc. zredukuje liczbę rejsów z lotniska w Modlinie; więcej tras w tym czasie będzie z Lotniska Chopina, a także z Łodzi i Lublina - poinformował w piątek przewoźnik. Zimą Ryanair uruchomi nową trasę z Lotniska Chopina do Manchesteru - dodano.

"Ryanair (...) ogłosił zmniejszenie rozkładu lotów na zimę 2023/2024 w Warszawie Modlin o 20 proc., anulując 10 tras i zmniejszając częstotliwości na kolejnych 13 trasach" - poinformował przewoźnik.

Chodzi o anulowanie dziesięciu tras, w tym do Belfastu, Bristolu, Kolonii, Kowna, Manchesteru, Pizy i innych, a także zmniejszenie częstotliwości na 13 innych, w tym do Londynu, Sztokholmu, Dublina, Wiednia, Mediolanu, Paryża i Brukseli.

Jak dodano, pomimo zmniejszonego o 20 proc. rozkładu lotów w Modlinie, Ryanair w sezonie zimowym 2023/2024 będzie obsługiwać ponad 290 lotów tygodniowo do i z Modlina.

Ryanair poinformował, że zimą 2023/2024 więcej tras i lotów będzie z Lublina, Łodzi oraz Lotniska Chopina w Warszawie, gdzie zostanie uruchomiona nowa trasa do Manchesteru w Anglii.

Irlandzki przewoźnik w Polsce operuje na 13 lotniskach.

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin znajduje się 37 km od centrum Warszawy, w pobliżu drogi ekspresowej S7 i linii kolejowej Warszawa-Modlin. Lotnisko to obsługuje m.in. regularne rejsy Ryanaira.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz