×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu

Rzeszów: Szkoła podstawowa nr 1 będzie miała nowy dach

Autor: PAP Data: 16 sierpnia 2023 14:26

Urząd Miasta Rzeszowa ogłosił przetarg na wymianę dachu szkoły podstawowej nr 1. Prace, oprócz montażu nowej blachodachówki, obejmą również naprawę konstrukcji i kominów, montaż nowych rynien i włazów.

Jedynka jest najstarszą podstawówką w Rzeszowie. Powstała 239 lat temu. Budynek przy ul. Bernardyńskiej jest sukcesywnie remontowany i doposażany. Ostatnio otwarto odnowiony plac zabaw, który służy zarówno najmłodszym uczniom szkoły, jak i dzieciom z sąsiedztwa. Modernizacja kosztowała 253 tys. zł.

Teraz urząd miasta ogłosił przetarg na wymianę dachu szkoły.

"Staramy się regularnie inwestować w szkoły, aby uczniowie kształcili się w jak najlepszych warunkach" - powiedział prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. Przypomniał, że trwa budowa hal sportowych przy zespole szkół nr 1 i I LO czy rozbudowa szkoły Podstawowej nr 13 na osiedlu Staromieście.

Firmy, które chcą wziąć udział w przetargu na wymianę dachu podstawówki przy ul. Bernardyńskiej na złożenie oferty mają czas do 29 sierpnia. Zwycięzca będzie miał dziewięć miesięcy na wykonanie wszystkich zleconych prac.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz