Partnerzy portalu
A. Blikle o Tłustym Czwartku: produkcja działa na 200 proc. fot. Facebook/A.Blikle

A. Blikle o Tłustym Czwartku: produkcja działa na 200 proc.

Autor: www.portalspozywczy.pl Data: 11 lutego 2021 09:59

Cukiernie A. Blikle to tradycja pączka sięgająca 150 lat, a pączki przygotowywane są metodą rzemieślniczą. Wszyscy pracownicy czekają na tłusty czwartek a sama produkcja działa wówczas na 200 proc. - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Monika Kulczyńska, Dyrektor Generalny Cukierni A.Blikle.

Jak Cukiernia Blikle przygotowuje się w tym roku do Tłustego Czwartku w czasie pandemii? 

Tłusty Czwartek, jak co roku, jest dla nas wspaniałym świętem. Cukiernie A. Blikle to tradycja pączka sięgająca 150 lat. Nasze pączki przygotowywane są metodą rzemieślniczą, dlatego rokrocznie ten dzień jest dla nas wyzwaniem. Wszyscy pracownicy czekają na Tłusty Czwartek, a sama produkcja działa wówczas na 200 procent. Cieszy nas to szczególnie w sytuacji, gdy prawie od roku nie możemy normalnie funkcjonować ze względu na znaczące ograniczenia w działalności.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nie tylko podczas Tłustego Czwartku, ale w całym okresie pandemii niezwykle ważne jest bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i naszych gości. Produkcja i sprzedaż żywności to działalność, którą cechuje bardzo wysoki standard higieny, a u nas w szczególności, gdyż jesteśmy producentem dbającym o jakość. W czasie pandemii nawet jeszcze mocniej skoncentrowaliśmy się na ostrożności oraz kwestii czystości i dezynfekcji, która jest robiona dużo częściej, zaś cały zespół jest wyczulony na zagrożenia i wykazuje się bardzo dużą odpowiedzialnością.

Zdecydowaliśmy się też na wykonanie u części pracowników przesiewowych testów, aby wykluczyć ewentualnie niebezpieczeństwo. Niezwykle istotne jest zatem zachowanie podstawowych zasad higieny i zabezpieczenie punktów sprzedaży, abyśmy mogli w sposób maksymalnie bezpieczny przekazać naszym gościom odrobinę słodkiej normalności podczas tego święta. 

Więcej czytaj na www.portalspozywczy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz