×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Angelina Jolie we Lwowie poszła do lokalu z croissantami. Rozgłos ułatwił rozwój firmy
Angelina Jolie w Lviv Croissant, obok aktorki stoi Andriy Galitsky. Fot. Lviv Croissant/Facebook

Angelina Jolie we Lwowie poszła do lokalu z croissantami. Rozgłos ułatwił rozwój firmy

Autor: KG/horecatrends Data: 11 maja 2022 10:25 | Aktualizacja: 11 maja 2022 16:24

Pod koniec kwietnia aktorka Angelina Jolie w trakcie wizyty we Lwowie spontanicznie odwiedziła lokal Lviv Croissants. Informację o wydarzeniu oraz tym, co zamówiła podały ukraińskie i światowe media. Lokal z croissantami stworzył specjalny zestaw gwiazdy "Jolie's Choice" z charytatywnym zadaniem.

Jak poinformował lokal Lviv Croissants w swoich mediach społecznościowych, gwiazda Hollywood i Ambasador Dobrej Woli ONZ Angelina Jolie kupiła rogalika królewskiego, rogalika z łososiem i mozzarellą i cappuccino.

Wizyta Jolie w lwowskim lokalu z croissantami stała się wiadomością dnia. Właściciele lokalu przekazali cały dochód z dnia, w którym aktorka odwiedziła Lviv Croissant na opiekę medyczną dla dzieci.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W menu lokali pod tym szyldem pojawił się zestaw "Jolie's Choice". Jak podkreślają właściciele sieci chodzi nie tylko o sprzedaż gwiazdorskiego zestawu - 20 proc. z każdego zestawu zostanie przekazanych na rzecz placówki, która obecnie przyjmuje i leczy dzieci z terenów związanych z walką. Chodzi też o wspieranie aktywnej pozycji Angeliny Jolie na stanowisku Ambasadora Dobrej Woli ONZ.

Lviv Croissant zachęca do zakupu ‘’gwiazdorskiego combo’’ i dołączenia do wyzwania #tastelikejolie, aby kwota przekazana na cele charytatywne była jak największa.

Jak podało stowarzyszenie zrzeszające graczy rynku detalicznego w Ukrainie RUA, właściciel sieci Lviv Croissant Andrij Halytsky od lat rozważał wejście na rynek amerykański. Rozgłos towarzyszący wizycie Angelinie Jolie w lwowskim lokalu może ułatwić mu to przedsięwzięcie. Znalazł już partnera, z którym planuje otworzyć w tym roku wspólny biznes.

Według RUA w 2022 roku firma planuje też drugą próbę uruchomienia franczyzy w Polsce. Lwowskie rogaliki mają się pojawić w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Gdyni. Sieć po raz pierwszy trafiła do Polski w 2018 roku, ale rok później wycofała się.

 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz