Partnerzy portalu
BezCukru zamyka jedną kawiarnię w Katowicach. Powodem nie są rachunki BezCukru jeszcze tylko do końca listopada działa przy Al. Korfantego 6 w KatowicacFot. Bezcukru/Facebook

BezCukru zamyka jedną kawiarnię w Katowicach. Powodem nie są rachunki

Autor: KG/horecatrends Data: 10 listopada 2022 11:20

Na początku grudnia kawiarni #bezcukru minęłoby 6 lat przy Al. Korfantego w Katowicach. Jednak lokal będzie czynny tylko do końca listopada br.

BezCukru w Katowicach zamyka się

''To trudna decyzja. Nie jest ona do końca zależna ode mnie. Budynek w którym jesteśmy należy do Cepelii która jest w likwidacji i tym samym, sprzedaje obiekt. Oczywiście ciągnie się to już lata i… No właśnie, nie wiadomo ile jeszcze będzie to trwać. Od długiego czasu ciągniemy na umowach krótkoterminowych. Był też okres kiedy w ogóle nie mieliśmy żadnej umowy. Obecna kończy nam się z końcem roku i następnej nie będzie'' - poinformował Paweł Augustyn, właściciel BezCukru.

BezCukru przy Korfantego: ''To tu wszystko się zaczęło...''

Barista i właściciel kawiarni przyznaje, że nie potrafi ''dobrze prowadzić lokalu ze świadomością, że każdy miesiąc może być ostatnim''.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przyznał, że z lokalem przy Korfantego żegna się z łezką w oku.

''Z łezką w oku żegnam się z tym miejscem. To tu wszystko się zaczęło…ale nie wszystko kończy! Otwieramy nowy rozdział. Nauczyłem się już, że w życiu patrząc z perspektywy czasu, wszystko jest po coś i każda zmiana jest dobra.
Jestem szczęśliwy, że 6 lat temu dostrzegłem w tym pustostanie potencjał, następnie Wy… i tak razem stworzyliśmy cudowne miejsce w Kato'' 

Zostaje #bezcukru przy Wawelskiej

Goście, którzy lubią #bezcukru mogą jednak odetchnąć, bo zostaje druga kawiarnia pod tym szyldem przy ul. Wawelskiej. Lokal ten działa od września 2018 r. W ostatnich latach przeszedł sporą transformację, powiększył się znacznie, wypala kawę, a marka #bezcukru ma też własne wypieki.

Tak zaczynała BezCukru w Katowicach

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz