×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Białostocka kawiarnia debiutuje w Warszawie
Sieć the White Bear Coffee otworzyła kawiarnię w Warszawie. / fot. materiały prasowe

Białostocka kawiarnia debiutuje w Warszawie

Autor: Jakub Szymanek Data: 03 stycznia 2023 13:54

Sieć the White Bear Coffee otworzyła swoją pierwszą kawiarnię w Warszawie. Lokal, działający na zasadach franczyzowych, mieści się przy ul. Marszałkowskiej 64.

Sieć the White Bear Coffee otwiera kawiarnię w stolicy

Sieć the White Bear Coffee coraz śmielej rusza w Polskę. Po kawiarniach w Giżycku, Suwałkach i Ostrowie Wielkopolskim przyszedł czas na Warszawę. Lokal w stolicy został otwarty pod koniec grudnia minionego roku i działa w ramach franczyzy.

– Zdecydowaliśmy się na koncept the White Bear Coffee, ponieważ nie jest to kolejna sieciówka, do której wpada się po kawę na wynos. Marka ujęła nas swoją osobowością, sposobem budowania relacji z gośćmi, całym aspektem wizualnym i doskonałej jakości produktem. Warszawa to trudny rynek, jednak wierzymy, że dzięki tak dopracowanemu modelowi biznesowemu, odniesiemy na nim sukces – mówi Łukasz Kowalewski, współwłaściciel kawiarni the White Bear Coffee w Warszawie.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

the White Bear Coffee stawia na franczyzę i planuje otwarcia kolejnych lokali

W 2022 roku sieć pod szyldem białego niedźwiedzia powiększyła się o 5 punktów. W nowym roku sieć ma w planach otwarcie kolejnych lokali, w tym w Lublinie i Krakowie. 

– Obecnie prowadzimy kilka zaawansowanych rozmów z przedsiębiorcami, którzy są na etapie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji. Dodatkowo wprowadziliśmy do oferty trzy nowe modele współpracy – point, okno oraz riksza. Charakteryzują się one niższą kwotą inwestycji, dają możliwość działalności sezonowej lub eventowej. To elastyczna oferta, dopasowana do potrzeb nowej grupy franczyzobiorców – mówi Marcin Zalewski, współwłaściciel sieci.

Marka the White Bear Coffee powstała w 2019 r. w Białymstoku. Obecnie liczy już 9 kawiarni własnych i franczyzowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz