Partnerzy portalu
BuBu Bubble Tea otwiera nowe lokale. Pierwszy lokal powstał w Białymstoku, a kolejne? Pierwszy punkt BuBu Bubble Tea powstał w czerwcu w Galerii Alfa w Białymstoku. Fot. Materiały prasowe

BuBu Bubble Tea otwiera nowe lokale. Pierwszy lokal powstał w Białymstoku, a kolejne?

Autor: KG/horecatrends Data: 19 października 2022 10:50

Dwa punkty pod szyldem BuBu Bubble Tea powstały niedawno w Łomży. Wkrótce dołączy do nich wyspa w galerii handlowej w Płocku.

BuBu Bubble Tea to marka franczyzowa Multi Ice Group, która zadebiutowała latem tego roku. Obecnie oferuje trzy modele współpracy: mobilną przyczepę gastronomiczną, punkt stacjonarny oraz wyspę w galerii handlowej - czytamy w komunikacie prasowym. 

Co to jest bubble tea?

- Bubble tea to owocowa herbata z kuleczkami tapioki lub pękającymi w ustach poppingami. My dodajemy do nich także żelki, aby jeszcze bardziej wzbogacić smak. W efekcie otrzymujemy orzeźwiający, słodki napój, którego picie przynosi mnóstwo frajdy. Moda na bubble tea przyszła do nas z Tajwanu i na dobre zagościła już w Polsce - mówi Paulina Daniłowicz, przedstawicielka sieci.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowe punkty BuBu 

Pierwszy punkt BuBu Bubble Tea powstał w czerwcu br. w Galerii Alfa w Białymstoku. Później otwarto również dwa lokale w Łomży. Jeszcze w tym roku bąbelkowej herbaty będą mogli spróbować mieszkańcy Płocka. 

W przypadku lokalu franczyzowego BuBu Bubble Tea koszt inwestycji zaczyna się od 25 tys. zł.

- Średnie zyski to natomiast kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Bąbelkowe herbaty to produkt wysokomarżowy, który nie wymaga dużego nakładu pracy - przekonuje Paulina Daniłowicz.

Do kogo należy BuBu Bubble Tea?

BuBu Bubble Tea to marka należąca do Multi Ice Group. Firma ma w swoim portfolio także trzy inne franczyzy: LodyBonano, “u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich oraz Crazy Dog. W sumie pod ich szyldami działa blisko 300 lokali w całym kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz