Partnerzy portalu
Costa Coffee wprowadza wegański napój owsiany

Costa Coffee wprowadza wegański napój owsiany

Autor: horecatrends.pl Data: 03 lutego 2021 12:40

Costa Coffee poszerza swoje portfolio zamienników mleka o napój owsiany. Jest on częścią  Zimowej Kampanii marki, która wystartowała 20 stycznia.

Napój owsiany nie zawiera laktozy, jest bogaty w błonnik oraz jest w 100% pochodzenia roślinnego, a także doskonale się spienia.

- „(...) napój owsiany świetnie łączy się z kawą i ją komplementuje dodając wytrawny posmak owsa zbalansowany odpowiednim poziomem słodyczy. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających urozmaicenia, chcących od ulubionej latte „czegoś więcej.” – mówi Adrian Leszek, Ekspert ds. napojów Costa Coffee.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 -Oferując coraz szerszy wybór napojów roślinnych kontynuujemy naszą strategię rozbudowy dostępności produktów odpowiednich dla wegan. Jest to istotne nie tylko ze względu na coraz większe wymagania konsumentów: jako rozwijające się społeczeństwo chcemy spożywać mniej produktów pochodzenia zwierzęcego, unikać laktozy, glutenu zachowując przy tym przyjemność z jedzenia. Te wszystkie warunki spełnia napój owsiany, który oferujemy w naszych kawiarniach – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz