Cukiernia Deseo Patisserie&Chocolaterie kolejnym najemcą w Browarach Warszawskichhorecatrends.pl - 30 stycznia 2020 13:57


Deseo Patisserie & Chocolaterie to kolejna propozycja, z której będą mogli skorzystać mieszkańcy, pracownicy oraz goście Browarów Warszawskich. Otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2020 roku.

Historia Deseo zaczęła się w 2015 roku, kiedy to Łukasz Smoliński i Natalia Sitarska, podróżnicy prowadzący Tasteaway - od lat jeden z najbardziej popularnych blogów podróżniczo-kulinarnych w Polsce, postanowili otworzyć własną cukiernię w Warszawie. Od początku ich marzeniem było tworzenie najwyższej jakości słodyczy, które poziomem nie odbiegają od tych próbowanych w Paryżu – niekwestionowanej stolicy światowego cukiernictwa. Deseo po hiszpańsku oznacza marzenie i pragnienie. W Warszawie są już cztery lokale działające pod tym szyldem. Swoje doświadczenie właściciele wykorzystają w nowej lokalizacji w Browarach Warszawskich. Cukiernia Deseo zajmie 80 mkw w Apartamentach przy Warzelni.

- Chcielibyśmy, aby Deseo w Browarach Warszawskich było najbardziej imponującym tego typu miejscem w Polsce. Poza wyjątkowymi deserami i najwyższej jakości obsługą miejsce to ma się wyróżniać niezwykłym designem - Łukasz Smoliński, właściciel i współzałożyciel Deseo

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cukiernia oferuje zarówno klasyczne połączenie smakowe, jak i te bardziej orientalne – z nutą imbiru, mango, calamansi czy japońskiej organicznej herbaty matcha z Uji.

Otwarcie Deseo Patisserie & Chocolaterie na terenie Browarów Warszawskich planowane jest na czwarty kwartał 2020 roku.